||

Nietypowe zachowanie kierowcy citroena. Badanie alkomatem śremianina wszystko wykazało

Policja
61-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami / fot. KPP Kościan/ilustrujące
Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Wczoraj wieczorem, 4 stycznia, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego śremskiej policji zatrzymali prawo jazdy kierowcy pojazdu marki citroen C5, który próbował parkować na parkingu przy ul. Chłapowskiego.


Berdychowski Wv

O godzinie 20.20 dyżurny śremskiej policji otrzymał zgłoszenie od świadka, który zauważył nietypowe manewry pojazdu na tzw. targu rolnym przy ul. Chłapowskiego w Śremie.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Citroen wielokrotnie cofał i jechał do przodu, próbując podjechać pod skarpę, aż w końcu zatrzymał się na trawniku. Zaniepokojony świadek natychmiast skontaktował się z numerem alarmowym.

Po przybyciu na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie i zbadali trzeźwość kierowcy, 40-letniego mieszkańca gminy Śrem.

Policyjny pościg zakończony wypadkiem. Uciekinier był pijany

Badanie alkomatem wykazało aż 4 promile alkoholu w jego organizmie. Prawo jazdy zostało mu natychmiast zatrzymane, a teraz mężczyzna odpowie przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą.

Na szczęście, w tym przypadku nikomu nie stało się krzywda, jednak incydent stanowi kolejne przypomnienie o poważnych konsekwencjach prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Policja apeluje o zdrowy rozsądek i przestrzeganie przepisów drogowych, ponieważ nietrzeźwi kierowcy stwarzają śmiertelne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Zostaw komentarz