Mikołaj zawitał do Lubiatowa

Mikolajki W Lubiatowie 6
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Elfy i Mikołaj to najważniejsi goście spotkania mikołajkowego w Lubiatowie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Animacje, warsztaty artystyczne, spotkanie z Mikołajem oraz akcja „Lalka dla Asi” – to główne punkty spotkania mikołajkowego w Lubiatowie (17. 12.). Organizatorem przedsięwzięcia było sołectwo Lubiatowo, natomiast prowadzeniem imprezy zajęły się animatorki poznańskiej firmy „Happy Panda”. Wsparcia nie odmówili również przedstawiciele stowarzyszenia „Memoria” z Dolska.


Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Wspólna zabawa i taniec w oczekiwaniu na MikołajaZorganizowane przez animatorki zabawy taneczno-ruchowe oraz sprawnościowe sprawiły wiele radości dzieciom, które chętnie włączały się we wspólną zabawę. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także okazjonalne usługi wizażystki, czyli świąteczne malowanie twarzy.
Podczas imprezy działała także kawiarenka z domowym ciastem.

W programie znalazły się także warsztaty zdobienia drewnianych bombek. Zaangażowanie i kreatywność małych mieszkańców Lubiatowa pozytywnie zaskoczyła organizatorów.

Najbardziej emocjonująca okazała się wizyta świętego Mikołaja. Niecodzienny gość przybył w worem prezentów. Słodkie upominki i świąteczne kubki trafiły do 40 dzieci. Chętni mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Lalka dla Asi

Sołectwo Lubiatowo włączyło się także w akcję charytatywną „Lalka dla Asi”. Podczas wydarzenia przeprowadzona została zbiórka lalek i maskotek, które docelowo trafią do sześcioletniej Asi Grzywacz z Grzybna w gminie Brodnica.
Dziewczynka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, jej pasją są lalki i pluszowe zabawki. Asia niejednokrotnie pojawiała się na łamach TZŚ.

Przypomnijmy, że mała wojowniczka zbiera aktualnie środki na cyber oko – urządzenie, które umożliwi jej kontakt ze światem. Każdy, kto chce pomóc Asi, może to zrobić wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę prowadzoną za pośrednictwem fundacji siepomaga.pl.

https://www.siepomaga.pl/joanna-grzywacz

Zostaw komentarz