||||

Śremski Sport się nie poddaje. Drugi przetarg na boisko wielofunkcyjne rozpisany

Śremski Sport
fot. arch. red.
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W Śremie wkrótce ma powstać nowoczesne boisko wielofunkcyjne, które będzie dostępne dla mieszkańców przez co najmniej 10 miesięcy w roku. Będzie, o ile Śremski Sport rozstrzygnie przetarg. Pierwszy zakończył się fiaskiem.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Pierwszy przetarg na budowę nie zakończył się sukcesem, gdyż wykonawca przedstawił koszty przekraczające dostępne środki. W związku z tym unieważniono pierwszy przetarg i ogłoszono nowy. Termin składania ofert w nowym przetargu upływa 15 grudnia.


Dominik Sworowski
Internet Tydzień Ziemi Śremskiej 300x300px Rgb

Zamawiający wskazał, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 1 mln zł. Najtańsza złożona oferta opiewa na kwotę 1 399 740 zł, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym konieczne stało się unieważnienie postępowania.

– mogliśmy przeczytać w uzasadnieniu decyzji o unieważnieniu przetargu.

Nowe boisko wielofunkcyjne ma być nie tylko miejscem sportowej rywalizacji, ale także przestrzenią, w której mieszkańcy Śremu będą mogli spędzać aktywnie czas wolny, integrować się oraz czerpać radość ze zdrowego trybu życia. Oczekujemy z niecierpliwością na wyniki przetargu oraz na zrealizowanie tego fascynującego projektu, który z pewnością wzbogaci ofertę sportową i rekreacyjną naszego miasta.Śremski Sport likwiduje lodowisko w Śremie. W zamian powstanie nowy obiekt sportowy…

Z krótkiego opisu zamówienia wynika, że chodzi o wykonanie boiska w dwóch technologiach: pole o wymiarach ok. 20 x 40 m z modułową nawierzchnią polipropylenową, a także pole o tych samych wymiarach w twardej technologii akrylowej na podbudowie betonowej lub asfaltobetonowej. Wygrodzenie boiska z terenu działki oraz dodatkowe ogrodzenie pomiędzy kortem tenisowym a boiskiem do koszykówki z montażem 2 szt. furtek. Montaż oświetlenia boiska, co pozwoli na korzystanie z obiektu także po zmroku.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz