Page
  • Home
  • Aktualności
  • Rozkład jazdy na weekend (24-26 listopada). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Rozkład jazdy na weekend (24-26 listopada). Wydarzenia w Śremie i okolicy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami ostatni listopadowy weekend, który przynosi nam szereg ciekawych wydarzeń. Szczegóły poniżej.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Koniec listopada to Andrzejki, a jak Andrzejki to poleca się Centrum Kultury Książ Wlkp., które w piątek, 24 listopada organizuje dla dzieci zabawy andrzejkowe. Zabawy zostały podzielone na grupy wiekowe. Szczegóły w linku.

Również w piątek wystartują XIV Śremskie Zaduszki Muzyczne w ramach „Przystanku LO”. W koncercie weźmie udział blisko 80 osób. Będą to uczniowie nie tylko Liceum Ogólnokształcącego w Śremie, ale także absolwenci śremskiego ogólniaka oraz zaproszeni goście.

Na sobotę natomiast poleca się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju, które organizuje świąteczne warsztaty. Zajęcia poprowadzi „Jagoda nie porzeczka”. Szczegóły w linku poniżej.

Klub Morsów Lodzik Śrem zaprasza na kolejne wspólne morsowanie z sercem. W niedzielę, 26 listopada o godzinie 11.00 na plaży miejskiej w Śremie odbędzie się kolejna odsłona akcji „Pomaganie przez morsowanie”. W tym roku morsy będą kwestować na rzecz dwóch dziewczynek: Mai i Ali. Koniecznie trzeba tam zajrzeć!

W niedzielę odbędzie się także kolejna odsłona wyprzedaży garażowej przy świetlicy wiejskiej w Mechlinie. Początek o godz. 12.30.

Również w niedzielę śremski zespół folkowy Tytka wystąpi tuż za miedzą podczas imprezy pn. „Gostyńskie Muzykowanie”. Warto im pokibicować. Szczegóły w linku.

I na deser, w niedzielne popołudnie w Ceglarni w Jarosławkach odbędzie się spotkanie z gen. Romanem Polko. Bilet wstępu kosztuje 20 zł. Można go zdobyć w Centrum Kultury tel. 61 28 22 616 lub kupić poprzez stronę internetową centrum.

Na weekend poleca się również Kinoteatr Słonko!

Kinoteatr Slonko

Zostaw komentarz