|

Marcin Nawrot wygrywa podczas Gali Boksu w Rawiczu

Boks Rawicz1
Marcin Nawrot z uniesioną ręką zwycięzcy walki - fot. ŚKB Warta
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Świetnie podczas Gali Boksu Olimpijskiego w Rawiczu zaprezentował się Marcin Nawrot. Reprezentant ŚKB Warta odniósł pewne zwycięstwo.


Berdychowski Wv

Sobotnia Gala była meczem bokserskim „Wielkopolska vs Reszta Polski”, w ramach której odbyło się 16 pojedynków w tym dwa pokazowe. Zawody przeznaczone były dla zawodników kategorii kadet, junior i senior. Na ringu w Rawiczu nie mogło zabraknąć zawodników Śremskiego Klubu Bokserskiego Warta. Reprezentowali go: Marcin Nawrot, Aleksander Kilanowski i Szymon Dawicki.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Boks Rawicz2

Najlepiej spośród nich zaprezentował się Nawrot, który wypunktował swojego rywala nie pozostawiając złudzeń nie tylko przeciwnikowi, ale i sędziom, którzy jednoznacznie wskazali na śremianina. Ich werdykt to 3:0, po którym sędzia ringowy na znak zwycięstwa uniósł rękę w górę rękę Nawrota. Wyrównaną walkę stoczył Szymon Dawicki. Przegrał, ale w tym przypadku sędziowie pewności nie mieli i punktowali 2:1 na korzyść rywala, choć w opinii trenerów równie dobrze werdykt mógł być w odwrotną stronę. Na mistrza Polski młodzików trafił z kolei Aleksander Kalinowski. Dał z siebie wszystko, ale przegrał na punkty.

W rolę sędziego wcielił się tym razem trener ŚKB Warta, a zarazem kierownik sekcji – Krzysztof Lewandowski.

  Trzy medale Oli Nowak z Wodnika na Termach Maltańskich

Oczywiście walk z udziałem moich i trenera Patryka podopiecznych nie sędziowałem – mówi. – Trzeba podkreślić, że gala stała na wysokim poziomie, więc tym bardziej cieszy zwycięstwo Marcina i dobra postawa Szymona. Na mocnego rywala trafił z kolei Olek. Niemniej, z występu całej trójki jestem zadowolony – dodał.

Zostaw komentarz