Śremscy bokserzy na Turnieju o Puchar Burmistrza Gostynia.

Gostyń 1
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W miniony weekend nasza młodzież wraz z trenerem Krzysztofem Lewandowskim oraz Mateuszem Baziór zdobywała cenne doświadczenie na turnieju w Gostyniu.


Berdychowski Wv


W walkach pokazowych udział wzięli Borys Korcz, Stanisław Musielak, Emil Konieczny oraz Lena Jankowiak. Walki w turnieju stoczyli Adam Łabęda, który boksując w kategorii 68 kg musiał uznać wyższość swojego rywala Natana Styczek z klubu Pomorzanin Toruń.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

W kolejnej walce Aleksander Kilanowski wygrał stosunkiem głosów 2 do 1 z zawodnikiem klubu Samurai Gym Wrocław Antonim Andała w kategorii 66 kg.
Nikodem Szymkowiak w ostatniej walce przegrał jednogłośnie na punkty z tegorocznym Mistrzem Polski Arkadiuszem Gubańskim z klubu Sporty Walki Gostyń w kategorii 63 kg.W najbliższy weekend podczas Gali Boksu Olimpijskiego – 18 listopada dojdzie w Rawiczu dojdzie do starcia bokserskiej drużyny Wielkopolski przeciwko reszcie Polski.
Wśród zawodników są reprezentanci naszego klubu – Aleksander Kilanowski, Szymon Dawicki oraz Marcin Nawrot.

fot. Śremski Klub Bokserski

Zostaw komentarz