Image
W najciekawszym meczu Proxicom pokonał LKS Lubiatowo 5:3 - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Inauguracja halowej Green Bike Ligi za nami

Inauguracja halowej Green Bike Ligi za nami

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Sporo, bo 29 goli padło w niedzielne popołudnie w hali Śremskiego Sportu podczas pierwszej kolejki halowej Green Bike Ligi, którą zainaugurowano nowy sezon rozgrywek.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W tym roku o mistrzostwo walczy dziesięć zespołów. Jako pierwsi na parkiet wybiegli broniący tytułu piłkarze Breeding Center, którzy nie mieli większych problemów, aby pokonać ekipę Grzybek-Lipski. Wygrali 4:0.

Jeszcze efektowniejsze zwycięstwo odniósł Znak Big Futsal. Lekcję gry w śremskiej halo otrzymała debiutująca ekipa Futsal Radzewo. Piłkarze Znak Big nie mieli litości i rozgromili rywali 6:0, a hat-trickiem popisał się Andrzej Nowak.

Kolejne spotkanie to pokaz siły w wykonaniu Instal Partner. Ekipa ta przystąpiła do rozgrywek z Brianem Torrado, a więc najskuteczniejszym piłkarzem Warty Śrem. Argentyńczyk w tym meczu gola nie zdobył, ale jego zespół nie dał szans rywalom wygrywając 6:0. Instal Partner pokazał, że może w tym sezonie włączyć się do walki o mistrzostwo.

Od zdobycia trzech punktów w rozgrywkach zadebiutowała ekipa Hajmat Sport. „Czerwone diabły” pewnie wygrały z Ucho Prezesa 4:1 i pokazali, że trzeba będzie się z nimi liczyć.

Najciekawszy był pojedynek kończący pierwszą kolejkę pomiędzy Proxicom Gaming, a LKS Lubiatowo. Na papierze lepiej kadrowo wyglądał LKS, który szybko objął prowadzenie i wydawało się, że pójdzie po inauguracyjne zwycięstwo. Tymczasem rywale nie zamierzali im tego ułatwiać, a wręcz przeciwnie sami mieli apatyt na wygraną. Odrobili straty, a potem wyszli na prowadzenie. Przy stanie 4:3, piłkarze Lubiatowa wychodzili w trzech na bramkarza, ale zmarnowali stuprocentową okazję. To się zemściło i to Proxicom piątym golem postawił kropkę nad „i”.

Kolejne mecze zaplanowano na 18 listopada, kiedy rozegrane zostaną dwie kolejki.

Zostaw komentarz