Halloween W Lubiatowie Fot. K. Mejza 4
Najmłodsi mieszkańcy Lubiatowa potraktowali Halloween jako okazję do integracji i dobrej zabawy/Fot. K. Mejza

Cukierek albo psikus? Halloweenowy spacer w Lubiatowie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Halloween obchodzone jest na całym świecie. Ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Najmłodsi mieszkańcy Lubiatowa potraktowali Halloween jako okazję do integracji i dobrej zabawy. Inicjatywa spotkała się z pozytywnym oddźwiękiem wśród lokalnej społeczności.


Berdychowski Kwiecien2 2024

„Cukierek albo psikus” – tymi słowami witali mieszkańców Lubiatowa najmłodsi mieszkańcy wioski, którzy zdecydowali się włączyć w lokalny spacer z okazji Halloween. Impreza odbyła się w niedzielę, 29 października. Dzieciom towarzyszyli rodzice, czuwając nad bezpieczeństwem swoich pociech.

Charakter zabawy podkreślały tematyczne stroje wampirów, duchów, demonów, czarownic, nietoperzy i pajęczaków. Dla małych lubiatowian spacer z okazji Halloween okazał się doskonałą okazją do integracji i aktywnego spędzenia czasu wolnego.Inicjatywa została pozytywnie odebrana przez lokalną społeczność, o czym świadczyły miłe słowa oraz uśmiechy na twarzach gospodarzy. Podziękowaniem za niecodzienną wizytę były słodycze, którymi mieszkańcy wioski hojnie obdarowali małych przebierańców.

Zostaw komentarz