|||

Miał trafić do więzienia i ślad po nim zaginął. Śremianin w rękach policji

Diler Narkotykowy Areszt Policja
fot. arch. policja.pl

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu we współpracy z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego śremskiej Policji, dokonali aresztowania 45-letniego mieszkańca Śremu, który był poszukiwany w związku z zarzutami handlu narkotykami.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Sąd na 45-latka wystawił list gończy. Mimo orzeczonego wyroku kary pozbawienia wolności wynoszącej 1 rok i 75 dni, nie stawił się on w areszcie i postanowił bawić się z policją w kotka i myszkę, często przebywając poza granicami Polski.

Przez kilka ostatnich miesięcy policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, specjalizujący się w poszukiwaniu osób, aktywnie ścigali poszukiwanego 45-latka.Ostatecznie, dilera narkotykowego ujęto w miniony czwartek, 19 października, kiedy przebywał w Śremie.

Jego klientami byli małoletni. Diler z Czempinia zatrzymany

Wspólna akcja policjantów z Poznania oraz funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego śremskiej Policji doprowadziła do jego aresztowania. Teraz mężczyzna skazany za handel narkotykami trafił za więzienne mury, gdzie w zakładzie karnym odsiaduje zasądzony wyrok.

Zostaw komentarz