Radosna Jezień Życia Seniorzy Śrem (6)
  • Home
  • Aktualności
  • „Wszystko dla seniorów” – radosna jesień życia śremskich seniorów

„Wszystko dla seniorów” – radosna jesień życia śremskich seniorów

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W czwartek 19 października o godz. 10:00 Sala Katolickiego Centrum Edukacji i Kultury została opanowana przez seniorów naszego miasta. Doprowadził do tego Dom Pomocy Społecznej w Psarskim, który zorganizował spotkanie integracyjne pod hasłem „Wszystko dla seniorów”. Stało się to pierwszy raz od pandemii.


Berdychowski Kwiecien2 2024

“Wszystko dla seniorów” jest hasłem spotkań organizowanych przez Dom Pomocy Społecznej w Psarskim. Czwartkowy event w sali KCEK to wielce wyczekiwany powrót po trzyletniej przerwie wywołanej pandemią. Termin spotkań pod hasłem „Wszystko dla seniorów” nie jest przypadkowy. Październik i listopad to bowiem dwa miesiące kiedy przypadają aż trzy senioralne święta, jest więc powód do wspólnego spotkania, rozmów i zabawy. Udział w spotkaniach organizowanych przez psarski DPS biorą nie tylko mieszkańcy tego domu, ale również seniorzy z zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej w okolicy oraz przedstawiciele środowisk seniorskich ze Śremu.

Przybyłych na spotkanie oficjalnie powitała Violetta Lempaszak – dyrektor DPS, ale także złożyła seniorom najlepsze życzenia. Głos zabrali także reprezentanci powiatu – wicestarosta Piotr Ruta i radny Marcin Szydłowski. Jednym z akcentów tegorocznego spotkania seniorów była prezentacja jesiennych kreacji wymyślonych przez uczestników, które przepełnione były kolorowymi liśćmi, które są symbolem jesieni. Obecne były młode wolontariuszki, które pomagały w organizacji uroczystości.Oprócz wspomnianego pokazu na uczestników seniorskiego spotkania czekał również słodki poczęstunek oraz muzyczne akcenty dzięki Robertowi Lorkowi i Kacprowi Karmanowi. Spotkanie, zaplanowane było na kilka godzin i po oficjalnej nastąpiła zabawa taneczna, która sprawiła wiele radości starszym obywatelom naszego miasta.

Zostaw komentarz