Klos Zaniemysl
Piłkarze Kłosa po serii trzech remisów będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo na własnym boisku tej jesienie - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Kto z kim w ten weekend? Ligowy “rozkład jazdy”. Hit w Kamionkach

Kto z kim w ten weekend? Ligowy “rozkład jazdy”. Hit w Kamionkach

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przed nami kolejne mecze rundy jesiennej. “Domowe” pojedynki czekają Wartę Śrem, Kotwicę Kórnik, Avię Kamionki i Kłosa Zaniemyśl.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Najciekawiej zapowiada się pojedynek w Kamionkach, gdzie o 15.00 Avia podejmować będzie Górnik Konin. W poprzedniej kolejce obie ekipy zamieniły się pozycjami. Górnik po remisie z Kłosem Zaniemyśl stracił pozycję wicelidera właśnie na rzecz ekipy z Kamionek. Teraz podopieczni Tomasza Gendery staną przed zadaniem aby ją obronić. Czy im się to uda?

Także o 15.00 na boisku w Zaniemyślu wybiegną piłkarze Kłosa. Ci po trzech remisach z rzędu będą chcieli w końcu przerwać tą serię. Rywalem będzie Olimpia Koło. Oba zespoły po 10 kolejkach mają na koncie 14 punktów. Czy podopieczni Patryka Halaburdy odczarują w końcu swój stadion? Dotychczas rozegrali “u siebie” cztery mecze i żadnego nie wygrali! Zanotowali 2 remisy i doznali 2 porażek.

O 15.00 zabrzmi także pierwszy gwizdek arbitra na Stadionie Miejskim w Śremie. Druga w tabeli Warta podejmować będzie beniaminka z Cielczy. Goście do tej pory wygrali tylko 1 z 9 spotkań. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie w tym meczu porażką dla ekipy Michała Mocka, która przed tygodniem pokonała lidera.

0 13.00 rozpocznie się z kolei pojedynek w ramach IV ligi pomiędzy Kotwicą Kórnik, a Polonią Marcinki Kępno.

Wyjazdowe mecze czekają piłkarzy Pogoni Książ i Zawiszy Dolsk. Ci pierwsi udadzą się do Śmigla, z kolei zespół Macieja Fujaka czeka starcie z zamykającym tabelę Sokołem Chwałkowo.

Ostatnią drużynę w tabeli A klasy – Piast Nowy Belęcin, podejmować będzie z kolei ekipa KSGB Manieczki. Początek meczu o godzinie 15.00.

Zostaw komentarz