Image
fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Szmaragdowe, diamentowe i żelazne – dziesiątki par z gminy Śrem obchodziły gody małżeńskie

Szmaragdowe, diamentowe i żelazne – dziesiątki par z gminy Śrem obchodziły gody małżeńskie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Miłość wiele wybaczy i wiele przetrwa. Tak z pewnością musi być, bo dziesiątki par małżeńskich z gminy Śrem otrzymało dziś listy gratulacyjne za pożycie małżeńskie w wymiarze 70, 65, 60 i 55 lat.


Berdychowski Kwiecien2 2024

W środowe popołudnie w sali Muzeum Śremskiego odbyła się uroczystość, podczas której Adam Lewandowski, burmistrz Śremu, składał parom z wieloletnim pożyciem małżeńskim okolicznościowe życzenia oraz gratulacje. W tym roku grono par, jakie otrzymały listy gratulacyjne oraz drobny upominek dopełniły pary z 70-letnim stażem w małżeństwie.

W roku bieżącym 121 par małżeńskich z miasta i gminy Śrem świętuje Złote Gody. 55 par małżeńskich świętuje 55. rocznicę ślubu. 10 par świętuje 60. rocznicę ślubu. 5 par świętuje 65. rocznicę ślubu i mamy dwie pary, które świętują 70. rocznicę ślubu.

– Karina Sulejewska, naczelnik USC w Śremie.

Wydarzenie podzielone było na dwie części. Do południa wręczano medale za długoletnie pożycie małżeńskie, z kolei po południu odbyło się wręczanie listów gratulacyjnych dla tych par, które świętowały ponad 50 lat w związku małżeńskim.1 Comments Text

Zostaw komentarz