|

13 par z Zaniemyśla świętuje 50 lat małżeństwa

Fotka Medali
fot. UG Zaniemyśl
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

W uroczystej atmosferze, w dniu 5 grudnia, wójt gminy Zaniemyśl, Justyna Dąbrowska, wspólnie z Danutą Sobkowiak, zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, zorganizowały wyjątkowe wydarzenie – wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie.


Berdychowski Wv

Trzynastu parom, które w trwającej pięćdziesiąt lat miłości przeszły przez życiowe wzloty i upadki, nadano prestiżowe odznaczenie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Spotkanie miało miejsce w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zaniemyślu. Ceremonia, pełna wzruszeń i radości, była hołdem dla trwałego zaangażowania i miłości, które przez pół wieku kształtowały życie trzynastu par.

W trakcie uroczystości, wójt gminy Justyna Dąbrowska osobiście przekazała życzenia jubilatom, podkreślając znaczenie ich wzorowego małżeństwa dla społeczności lokalnej. Następnie, w imieniu Prezydenta RP, wręczono Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, symbolizujący pięćdziesiąt lat wspólnie przeżytych chwil. Medal ten stanowi wyjątkową nagrodę, zarezerwowaną dla par, które wytrwale budowały swoją relację, przemierzając razem życiową drogę.

Dolsk. Otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Wśród laureatów odznaczenia znalazły się pary, które były świadkami wielu zmian społecznych, gospodarczych i kulturowych. To właśnie ich związek jest nie tylko osobistym sukcesem, lecz także cennym dziedzictwem dla przyszłych pokoleń. Podczas uroczystości nie zabrakło również momentów rozrywki – występ Klaudii Popielskiej wprowadził dodatkową radość i swobodę do atmosfery tego niezwykłego spotkania.

  Liceum Ogólnokształcące w Śremie ma już 166 lat

Wydarzenie nie tylko uhonorowało jubilatów, ale także przypomniało, jak ważną rolę w społeczności odgrywają trwałe i silne związki małżeńskie. Wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w Gminie Zaniemyśl było nie tylko wyjątkową celebracją, lecz także dowodem na to, że miłość i związek trwający przez lata są wartościami godnymi podziwu i szacunku.

Zostaw komentarz