||

Pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy. Śremianka zmaga się z groźną chorobą

Ewa Górska
Ewa Górna jest wolontariuszką w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju/fot. arch. prywatne

Ewa Górska ma 49 lat. Jest śremianką, którą znają wszyscy przyjaciele zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju. Przez lata Ewa działała tam jako wolontariuszka. Do czasu, aż guz pnia mózgu pokrzyżował te plany.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Zawsze byłam osobą energiczną, pracowitą, kochająca zwierzęta. Szereg lat byłam wolontariuszem schronisku dla zwierząt. Mój świat w jednej chwili  rozpadł się na milion kawałków. Okazało się że mam guza pnia mózgu.” – informuje Ewa.

Narośl udało się usunąć, jednak lekarze nie mają pewności czy z biegiem czasu guz ponownie nie odrośnie.Po ciężkim nowotworze sympatycznej śremiance został ślad w postaci porażenia twarzy. Wystąpił również niedowład prawej ręki. Kobieta straciła również słuch w prawym uchu.

Chciałabym normalnie funkcjonować i wrócić  do ukochanego schroniska dla zwierząt w Gaju.” – zaznacza Ewa. „Przede mną bardzo długa droga leczenia I rehabilitacja, która wiąże się z ogromnymi kosztami. W chwili obecnej nie jestem w stanie pokryć własnymi środkami finansowymi.” – dodaje. Dlatego zdecydowała się na założenie zbiórki publicznej w serwisie Pomagam.pl.

Środki te zostaną przeznaczone na pokrycie leczenia i rehabilitacji Ewy.

Każdy z nas może wpłacić niewielką kwotę na rzecz pomocy Ewie. Dla nas te środki finansowe nie są wysokie, ale dla 49-letniej śremianki mogą one oznaczać powrót do normalności i do ukochanych zwierząt w Gaju. Nie zawiedźmy jej, pomóżmy jej.

Zostaw komentarz