TOP 5 prezentów dla kumpla z klasy

adobestock_506870447

Urodziny, mikołajki, impreza pożegnalna? Jest wiele okazji do dawania prezentów, ale nie zawsze wiemy, co podarować. Jeśli nie masz pojęcia, co kupić koledze z klasy, przeczytaj nasz poradnik, w którym przedstawiamy pięć najlepszych propozycji na każdą kieszeń.


VW_Berdychowski_400_150(1)

  1. Coś związanego z hobby

Główną zasadą dawania prezentów jest znajomość drugiej osoby. Jeśli to twój dobry kolega, zapewne wiesz, czym się interesuje i co sprawi mu radość. Pewnie orientujesz się także, co już ma, a czego mu brakuje. Przykładowo: jeśli jest fanem motoryzacji, może zbierać modele samochodów Hot Wheels, będące replikami prawdziwych aut. Dobrze by więc było wiedzieć, których modeli brakuje w jego kolekcji. To tylko przykład – być może twój kumpel woli malowanie, LEGO lub seriale kryminalne. Cokolwiek to jest, na pewno znajdziesz prezent pasujący do jego pasji.

  1. Książka

Brzmi nudno? To nie musi być literatura klasyczna! Wybierz coś, co ma związek z zainteresowaniami kolegi. Książka o Minecrafcie? Album o pociągach? Biografia ulubionego piłkarza? Poszukaj odpowiedniej pozycji – w księgarniach na pewno znajdziesz coś na każdy temat. Jeśli jesteście bliskimi przyjaciółmi, podaruj mu książkę, która jest ważna dla ciebie – dzięki temu poznacie się jeszcze lepiej. A jeżeli szukasz prezentu dla mola książkowego, kup coś świeżo wydanego, czego na pewno nie zdążył jeszcze przeczytać.

Jeżeli chcesz kupić książkę, ale zupełnie nie wiesz jaką, pomysł o bonie do księgarni. Karta podarunkowa może być doładowana wybraną kwotą, do której osoba może w razie potrzeby dopłacić. W ten sposób kumpel na pewno dostanie to, co sam by wybrał.

  1. Słuchawki

To świetny prezent dla każdego. Dla fana muzyki – żeby mógł słuchać jej wszędzie. Dla hałaśliwego kolegi, który puszcza piosenki głośno z telefonu – jako podpowiedź, że może nie wszyscy chcą tego słuchać. Dla gracza, dla fana internetowych twórców, a także dla każdej osoby, która nie lubi hałasu. Słuchawki dostępne są w tak wielu wariantach i cenach, że z pewnością znajdziesz odpowiednie.

  1. Kody do gry

Idealny upominek dla gracza. Jeśli twój kumpel kocha gry komputerowe, doładowania do gier to zawsze dobry prezent. Karta podarunkowa Google Play lub do konsoli może być doładowana wybraną przez ciebie kwotą, a kolega będzie mógł ją wykorzystać tak, jak zechce. Bonus: kody do gier można kupić w Żabce, więc jeśli zapomniałeś o prezencie, to ogarniesz nawet rano w drodze na lekcje.

  1. Bilety do kina

Karnet na dwa bilety do kina to uniwersalny prezent dla kumpla, nawet jeśli nie znacie się na tyle dobrze, żeby wiedzieć, co lubi. Taki karnet można wykorzystać wspólnie z dziewczyną, przyjacielem czy siostrą, a – serio – kto nie lubi chodzić do kina? Uwaga, nie obraź się, jeśli kolega nie zaprosi cię jako osobę towarzyszącą. W prezentach chodzi o to, żeby sprawić przyjemność komuś, a nie sobie!

Zostaw komentarz