Image
W akcji najlepsza para Nocnego Turnieju - fot. M.Fujak

Finał rozpoczął się o 1 w nocy

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Blisko siedem godzin trwał Nony Turniej Siatkówki Plażowej, którego organizatorem był Śremski Sport. Finaliści na boisko wyszli o 1 w nocy! Najlepsi okazali się Kacper Kostka i Emil Biesiadowski.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Nocne granie w plażówkę, przy świetne jupiterów, to już wakacyjna tradycja, którą Śremski Sport kultywuje  od kilku sezonów. Chętnych nigdy nie brakuje, a wręcz przeciwnie – nie każdy może zagrać, bo zainteresowanych jest więcej niż miejsc, a ze względu na jedno boisko liczba drużyn musi być ograniczona.

W sobotę, chwilę po godzinie 19., do rywalizacji przystąpiło 8 ekip, które drogą losową podzielono na dwie grupy eliminacyjne. W nich grano „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, które toczyły się do 21 punktów. Po dwie najlepsze kwalifikowały się do półfinałów. Niepokonani do ścisłego finału przebili się UKS Kusy Dolsk (Michał Dudziński i Maciej Kómoch) i Młode Tygryski (Kacper Kostka i Emil Biesiadowski). Obie ekipy wygrały swoje grupy z kompletem zwycięstw, a potem półfinały. W meczu o puchar górą były Młode Tygryski, które po dwusetowym, ale zaciętym boju, pokonały UKS Kusy Dolsk 2:0. Z kolei w meczu o trzecią lokatę Juniorzy (Dawid Idziak i Daniel Dolniak) okazali się lepsi od Amatorów (Paweł Wiciak i Łukasz Jóźwiak).Dodajmy, że łącznie w sobotni wieczór i noc rozegrano 16 pojedynków. Co ciekawe, tylko jeden – pomiędzy Amatorami, a Faworkami Team zakończył się dopiero w trzecim secie.  

Puchary i nagrody najlepszym wręczał Daniel Cicharski – prezes Śremskiego Sportu.

Zostaw komentarz