|||

Rozkład jazdy na weekend (4-6 sierpnia). Wydarzenia w Śremie i okolicy [aktualizacja]

page

Rozpoczął się sierpień i co za tym idzie wielkimi krokami zbliża się największa impreza plenerowa w gminie Śrem – Urodziny Miasta z RMF Maxx. Ale to nie jedyne wydarzenie w nadchodzący weekend. Co jeszcze będzie się działo? Sami zobaczcie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Na ten dzień czeka z pewnością wielu śremian i nie tylko. W piątek, 4 sierpnia na parkingu przy ul. Staszica odbędzie się największa impreza tego lata – Urodziny Miasta Śrem z RMF Maxx. Główną gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska, kontrowersyjna, ale niezwykle utalentowana wokalistka. Jej występ towarzyszyć będzie promocji najnowszej płyty, co jest ogromną gratką dla fanów. Dodatkowo, na scenie pojawi się również Ignacy, artysta znany z hitu “Czekam na znak”, który zdobył nominację do Fryderyka 2023. Jego energiczne utwory na pewno rozgrzeją młodszą publiczność. Start już od godz. 16.00.

Dni Śremu 2023 (Urodziny Miasta) – program imprezy

Urodzinom Miasta Śrem będzie towarzyszyć impreza sportowa dla dzieci – Runaway Drogbruk Junior Śrem, czyli mini bieg z przeszkodami dla dzieci, który rozpocznie się już o godz. 14.00 w parku miejskim im. Powstańców Wlkp. w Śremie.

Runaway Drogbruk Junior Śrem. Mini bieg z przeszkodami dla dzieci

Z kolei w sobotę, 5 sierpnia w Konarzycach w gm. Książ Wlkp. odbędzie się kolejna odsłona Summer Vibes Party. Za sterami m.in. Niker, Jankus, Massey i Szeryf. Będzie też niespodzianka… Start godz. 20.00. Wstęp 10 zł.

Uwaga! Zmiana terminu na 14 sierpnia!

Summer Vibes Party Konarzyce

Natomiast w niedzielę, 6 sierpnia po raz pierwszy w Książu Wlkp. odbędzie się biesiada weselna, na którą może przyjść każdy. Od godz. 16.00 w ksiąskim amfiteatrze odbędzie się wielkie świętowanie z Młodą Parą! Wstęp na to wydarzenie jest wolny!

Z uwagi na niepewną pogodę, wydarzenie może zostać przełożone na niedzielę, 20 sierpnia. Warto w sobotę zaglądać na profil facebookowy CK Książ Wlkp.

Biesiada weselna w Książu Wlkp.

A dla tych, którzy wolą spokojniejsze klimaty poleca się Śremski Sport, który zaprasza na darmowy trening plenerowy przy amfiteatrze. Godzina treningu poświęcona będzie wzmocnieniu mięśni oraz poprawieniu wydolności organizmu. Trening skierowany jest zarówno do osób ćwiczących regularnie, jak i tych, które dopiero chcą rozpocząć aktywność fizyczną. Trening nie wymaga dodatkowego sprzętu- wystarczy własna mata i woda. W zajęciach można wziąć udział bez konieczności wcześniejszego zapisu, nie ma ograniczeń wiekowych. Start godz. 10.00.

Darmowy trening plenerowy przy amfiteatrze ze Śremskim Sportem

Zostaw komentarz