||

Letnie klimaty w Klubie Senior+ w Śremie

letnie klimaty w klubie senior+ (15)
Śremscy seniorzy skupieni wokół Klubu Senior+ nie mogą narzekać na wakacyjną nudę/Fot. Klub Senior+

Śremscy seniorzy nie mogą narzekać na wakacyjną nudę. Za nimi szereg ciekawych wydarzeń, począwszy od koncertów przez kino plenerowe aż po imprezy na plaży miejskiej w Śremie.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Za nimi pierwszy miesiąc wakacyjnej akcji „Letnie klimaty w Klubie Senior+”. Śremscy seniorzy skupieni wokół Klubu Senior+ nie mogą narzekać na wakacyjna nudę. Okres letni rozpoczęli od gimnastyki i spaceru po plaży.

W lipcu Klub Senior+ przyłączył się również do III edycji kampanii edukacyjnej organizowanej przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego pn. „Tydzień Liczenia motyli”. Grupa ponad 20 uczestników klubu wyruszyła na śremskie wały, aby w słoneczny dzień policzyć motyle. Było to działanie międzypokoleniowe i proekologiczne, a także wspólna inicjatywa, przyjemna zarówno dla starszych jak i dla młodszych uczestników wyprawy.

Fot. Klub Senior+

Sobotnie popołudnie z melodią akordeonu i letnim kinem plenerowym!

22 lipca śremscy seniorzy mieli okazję spędzić wyjątkowe sobotnie popołudnie przy dźwiękach pięknego akordeonu. Muzyczne wydarzenie poprowadził utalentowany muzyk, Stefan Śliwa, związany z Filharmonią Poznańską im. Tadeusza Szeligowskiego. Emocje sięgały zenitu, a atmosferę unosiły piękne melodie, które zapadną w pamięci uczestników na długo.

Nie tylko muzyka przyciągnęła seniorów, ponieważ letnie kino plenerowe było kolejnym hitem lipca. Impreza cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy zdecydowali się kontynuować projekcje filmowe w sierpniu. Już 8 sierpnia zapraszają na film “Boska Florence”, a 22 sierpnia na “Życie od kuchni”.

Śremscy seniorzy lubią rześkie poranki

Jednak to nie wszystko, czym mogli się cieszyć seniorzy w tym miesiącu. W ramach cyklu “Eksperci dobrego życia”, seniorzy spotkali się wcześnie rano, aby rześko rozpocząć dzień. Tym razem tematem przewodnim był taniec „Polka na krzesełkach”. Wesoła atmosfera i taneczne umiejętności uczestników sprawiły, że spotkanie było pełne radości i uśmiechów.

Lipcowi jubilaci nie zostali zapomniani! 31 lipca, w Grzybku na plaży miejskiej, zorganizowano uroczystość świętowania ich wyjątkowego miesiąca. Wszystkie życzenia, miłe słowa i wspólna zabawa stworzyły niezapomniany klimat, jaki zawsze towarzyszy takim jubileuszom.

Lipcowi jubilaci świętowali na plaży w Śremie

Śremscy seniorzy udowodnili, że wiek to tylko liczba, a pasja, radość i zaangażowanie sprawiają, że życie jest pełne wspaniałych chwil. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wydarzenia, które przyniosą jeszcze więcej radości i inspiracji dla wszystkich uczestników.

Zostaw komentarz