||

Śremscy seniorzy lubią rześkie poranki

Rześki Poranek śremskich Seniorów (3)
Tematem przewodnim porannego spotkania był taniec, a konkretnie „Polka na krzesełku”/Fot. D. Górna
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

To był naprawdę rześki poranek! W czwartek, 27 lipca o godzinie 8.00 w amfiteatrze na plaży miejskiej w Śremie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Eksperci dobrego życia”. Tematem przewodnim był… taniec.


Berdychowski Wv

Śremscy seniorzy rześkiej aury się nie boją! Udowodnili to w czwartek, podczas spotkania w amfiteatrze w ramach cyklu „Eksperci dobrego życia”. Tematem przewodnim był taniec, a konkretnie „Polka na krzesełku”. Wydarzeniu towarzyszył ptasi śpiew.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Fot. D. Górna

Spotkaliśmy się dziś o godz.8.00 i zapewniam, że to, co dziś się tutaj będzie działo, sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy, pełen energii i pełen uśmiechu. Życzę wszystkim uczestnikom pięknego poranka i smacznego śniadanka

mówiła Maria Świdurska, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie

Zajęcia dla seniorów poprowadziła poznanianka – Blanka Rische, która poprowadziła zajęcia taneczne, na siedząco. Była to „Polka na krzesełku”. Blanka na co dzień pracuje jako instruktor tańca orientalnego, ale również prowadzi zajęcia dla seniorów.





Fot. D. Górna

Często przyjeżdżam na warsztaty dla seniorów i wszyscy na dzień dobry cieszą się, że będą tańczyć, ale kiedy ruszają zajęcia to zaczyna się marudzenie, że kogoś coś w kręgosłupie strzyka i bolą kolana. Specjalnie na taką okazje napisałam „Polkę na krzesełkach”. Wszyscy mogą siedzieć i zarazem tańczyć

tłumaczyła instruktorka

Ale oczywiście zanim zaczęła się Polka, odbyła się solidna rozgrzewka.

  Kto i gdzie może oddać krew?

Jeden komentarz

Zostaw komentarz