Słup z kartką i pusty parking w oddali
Jeszcze w środowy poranek nie było widać nic, co świadczyłoby o przygotowaniach do piątkowej imprezy / fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Urodziny Miasta Śrem. Jest zgoda burmistrza. A jak przebiegają prace?

Urodziny Miasta Śrem. Jest zgoda burmistrza. A jak przebiegają prace?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Przechadzając się wzdłuż ul. Staszica i Grunwaldzkiej w Śremie, nie widać postępu prac związanych z przygotowaniem Urodzin Miasta Śrem. Organizator zgody wszystkie już ma, ale czy prace stoją w miejscu? Sprawdziliśmy u źródła.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Wielu śremian dziwi się, że na kilka dni przed hucznymi, bo powracającymi po latach nieobecności – Dniami Śremu, lecz pod zmienioną nazwą, nie widać nic, co mogłoby świadczyć o tym, że impreza się odbędzie.

Burmistrz Adam Lewandowski, po zapoznaniu się z opiniami Policji, Straży Pożarnej, Sanepidu oraz Szpitala w Śremie, zdecydował się wydać zgodę na organizację wydarzenia o charakterze imprezy masowej.Zapewniamy: Urodziny Miasta Śrem się odbędą. Po stronie ratusza dopięto wszelkich formalności. Ze strony organizatora płyną sygnały, że wszystko dzieje się zgodnie z harmonogramem.

Tyle kosztowało sprzątanie placu pod Urodziny Miasta Śrem. Urząd podał kwotę

Jak przekazała nam Anna Szmyt-Baranowska, dyrektor ŚOK, na środę zaplanowane są prace na obu parkingach, w czwartek pojawi się ekipa techniczna, rozpocznie się montowanie m.in. sceny, ogrodzenie terenu, a w piątek od samego rana planowane jest domknięcie ostatnich szczegółów. Zatem uspokajamy – wszystko przebiega właściwym torem.

Pamiętajmy, że Urodziny Miasta nie odbywają się codziennie. Zadbajmy więc wspólnie o to, aby pod osłoną nocy, nie doszło do aktów wandalizmu na placach, które utrudnią sprawne przygotowanie piątkowego wydarzenia.

Dni Śremu 2023 (Urodziny Miasta) – program imprezy

Zostaw komentarz