Image
Patryk Słomczyński ostatni raz w barwach Warty wystąpił w sparingu z Heliosem Czempiń - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Odchodzi z Warty Śrem do Kłosa Zaniemyśl

Odchodzi z Warty Śrem do Kłosa Zaniemyśl

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rozmowa z Patrykiem Słomczyńskim – piłkarzem, który z Warty Śrem odchodzi do Kłosa Zaniemyśl


Berdychowski Wv

Z powodu kontuzji wiosną nie mogłeś pomoc Warcie. Wracasz do treningów. Zagrałeś w sparingu z Heliosem w barwach Warty i przeciwko Obrze Kościan w barwach Kłosa. Co zdecydowało, że jednak zmieniasz klub i ponownie wracasz do Zaniemyśla?
– Zgadza się, zmagam się z kontuzja mięśni brzucha już od dłuższego czasu. Mam dość złośliwą dolegliwość, która potrzebuje czasu, aby w pełni się zregenerowała. Jest znaczna poprawa, ale mimo wszystko jeszcze trochę czasu potrzebuje, abym doszedł do pełni sprawności. Co do gier kontrolnych, to ciężko cokolwiek stwierdzić, a tym bardziej porównywać. Oba zespoły były na początku przygotowań i sprawdzania nowych zawodników. Na decyzje złożyło się kilka czynników, które pozostawię dla siebie. Przejście do innej drużyny może być dla mnie dodatkowym pozytywnym bodźcem.

Na jakiej pozycji widzi Cię trener Halaburda?
– Z trenem Halaburdą złapałem dobry kontakt i mam nadzieję, że współpraca będzie się układać. W sparingu zagrałem na skrzydle, a więc pozycji 7, 11. Czy tak pozostanie, nie wiem. Tam gdzie Trener będzie mnie widział tam zagram.Jaki stawiasz przed sobą cel na tą rundę, bo wiemy, ze Twoje aspiracje sięgają wyżej. Masz 27 lat, ale chciałbyś jeszcze spróbować pograć na wyższym poziomie.
– Moim celem jest dojście do 100% sprawności. Jeżeli będzie zdrowie to postaram się pomóc drużynie tak, jak tylko będę potrafił. Na to też liczą w Zaniemyślu. Jeżeli pojawiłaby się taka okazja to pewnie, chciałbym spróbować gry na wyższym poziomie, ale tak jak mówię zdaję sobie sprawę, że najpierw muszę być w pełni formy.

Czego Ci życzyć?
– Przede wszystkim zdrowia i żeby omijały mnie kontuzje, reszta przyjdzie sama. Korzystając z okazji  chciałbym podziękować trenerów i chłopakom z Warty za współpracę i życzyć kolegom ze Śremu powodzenia w nadchodzącym sezonie.

DZISIAJ TJ. 2 SIERPNIA, O 19.00 PATRYK SŁOMCZYŃSKI BĘDZIE MIAŁ OKAZJĘ ZAGRAĆ PRZECIWKO BYŁEJ JUŻ DRUŻYNIE, BOWIEM W ZANIEMYŚLU DOJDZIE DO SPARINGU
KŁOSA Z WARTĄ

Zostaw komentarz