||

Kolejne zmiany w podziale grup! Warta Śrem z Avią Kamionki i Kłosem Zaniemyśl, a Zawisza Dolsk z Wisłą Borek

Piłkarze Warty
Warta Śrem w nowym sezonie zagra jednak w 2 grupie V ligi, a nie 3 - fot. M.Fujak

Wydział Gier i Ewidencji WZPN po raz kolejny dokonał roszad w podziale grup. Warta Śrem jest już nie w 3, a w 2 grupie V ligi, a Wisła Borek Wlkp. dołączyła do 4 grupy klasy okręgowej, gdzie gra Zawisza Dolsk.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Na skutek wycofania kolejnej drużyny w V lidze utrzymał się Piast Poniec, który formalnie spadł i miał grać w 4 grupie klasy okręgowej. W jego miejsce trafiła tam Wisła Borek Wlkp., która w 2. kolejce zagra w Dolsku z Zawiszą..

Z kolei Piast Poniec zajął miejsce Warty Śrem w 3 grupie V ligi. Śremski zespół przesunięto do grupy 3 i w efekcie na inaugurację zagra na wyjeździe z Polaninem Strzałkowo, a nie z Pelikanem Grabów, jak miało być w pierwotnej wersji.Grupa 2 uważana jest za zdecydowanie najmocniejszą. Podopiecznych Michała Mocka czekają starcia z takimi ekipami, jak: Zjednoczeni Trzemeszno, Przemysław Poznań, Lechia Kostrzyn, Polonia II Środa, LKS Ślesin, SKP Słupca, Górnik Konin, GKS Dopiewo, Olimpia Koło, Polonus Kazimierz Biskupi, Meblorz Swarzędz, Avia Kamionki, Polonia Golina i Kłos Zaniemyśl.

Tak więc zespół Warty czeka w sezonie 2023/2024 nowe wyzwanie. Chyba, że to jeszcze nie koniec zmian i rotacji, jakie “zafunduje” Wydział Gier i Ewidencji WZPN…

Zostaw komentarz