|||

Psarskie. Nocny pożar altany przy ul. Sikorskiego

strażacy gaszący płonący budynek altany jeden z nich wchodzi do środka
Nocny pożar altany postawił straż pożarną na nogi / fot. M. Czubak

Kilka zastępów z JRG Śrem oraz zastępy OSP Pysząca zostały wysłane do gaszenia pożaru altany w miejscowości Psarskie koło Śremu.


VW_Berdychowski_400_150(1)

Było już kilka minut po północy, kiedy straż pożarna ze Śremu otrzymała informację o pożarze budynku w miejscowości Psarskie. Początkowe informacje mówiły o budynku mieszkalnym.Szczęście w nieszczęściu się to nie potwierdziło. Palił się budynek altany.

Gdy straż wspólnie z policją dotarły na miejsce pożaru, cały budynek był już objęty płomieniami. Ogień wychodził na jego zewnątrz, pożerając konstrukcję budynku.Strażacy rozwinęli linie gaśnicze i przystąpili do walki z żywiołem. Pożar szybko udało się opanować, ale szkód zdołał narobić. Budynek najprawdopodobniej będzie nadawał się do rozbiórki. To są wstępne założenia, które zostaną zweryfikowane rankiem, w świetle dziennym.

W chwili pożaru w budynku tym nikt nie przebywał. Obyło się bez ofiar w ludziach oraz osób poszkodowanych. Kilka minut po godzinie 1 w nocy działania na miejscu w Psarskiem zostały zakończone.

Co doprowadziło do pożaru? Przyczyna nie została określona przez służby straży pożarnej.

Pożar szeregowca w Śremie. Strażacy siedem godzin walczyli z ogniem

Zostaw komentarz