||

Luciny. Auto uderzyło w drzewo, sprawca odjechał

Luciny Auto Uderzylo W Drzewo 1
fot. Czytelnik TZŚ
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

24 czerwca około godziny 17 doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Jedna osoba była opatrywana przez załogę pogotowia.


Berdychowski Wv

Policja, pogotowie oraz straż pożarna otrzymały informację o zderzeniu samochodu osobowego, którym podróżowały dwie osoby, z drzewem. Ze zgłoszenia wynikało, że nikt nie był zakleszczony w pojeździe.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Na miejsce jako pierwsza ze służb dotarła straż pożarna. Ratownicy z JRG Śrem zajęli się pasażerką samochodu, który uderzył w drzewo. Kobieta była roztrzęsiona, ale nic jej nie dolegało. Została następnie przekazana załodze karetki pogotowia ratunkowego.

Policja z kolei ustaliła okoliczności, które doprowadziły do tego, że auto zjechało z drogi prosto w drzewo. Okazało się, że doprowadził do tego inny samochód, który następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Kierowca drugiego auta wykonywał nieprawidłowy manewr wyprzedzania, otarł się o wyprzedzany samochód, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Kierowca się jednak zreflektował i wrócił. Kary jednak nie uniknął.

Policja „uciekiniera”, którego ruszyło sumienie ukarała mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł.

Zostaw komentarz