Policyjny radiowóz
fot. ilustrująca / arch. policja.pl
  • Home
  • Na sygnale
  • Na „czołówkę” z audi. 77-letni śremianin sprawcą zderzenia drogowego

Na „czołówkę” z audi. 77-letni śremianin sprawcą zderzenia drogowego

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

77-letni mieszkaniec powiatu śremskiego jest sprawcą zdarzenia drogowego, do którego doszło na terenie powiatu kościańskiego. Senior doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki audi.


Berdychowski Wv

W środę 9 sierpnia kościańskie służby ratownicze otrzymały informację o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Stary Gołębin. Na miejscu zastano dwa rozbite auta. Jednym kierował 77-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, drugim natomiast 33-letnia mieszkanka gminy Krzywiń.

Policjanci wypytali uczestników i świadków zdarzenia, jak ono przebiegało i ustalili następujący jego przebieg:„(…) kierujący pojazdem marki Kia, 77-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem marki Audi, którym kierowała 33-letnia mieszkanka gm. Krzywiń.”

– – mundurowi z Kościana za pośrednictwem swojej strony internetowej przekazują przebieg czołowego zderzenia aut.

Na szczęście dla 77-letniego kierowcy obrażenia ciała poszkodowanej w zderzeniu kobiety nie były poważne. Policjanci mogli więc zakończyć postępowanie w drodze mandatu karnego, który pokornie kierowca-senior przyjął.

Zostaw komentarz