|||

Oto Zawodowcy Roku 2023

Zawodowiec Roku 2023 62
fot. D. Górna/Zawodowcami Roku zostali najwybitniejsi absolwenci 2023
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

We wtorek, 30 maja w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie zostały nadane tytuły Zawodowiec Roku 2023 absolwentom, którzy zakończyli naukę w szkole z najlepszymi wynikami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach: technik logistyk, technik ekonomista, technik programista (po raz pierwszy) oraz technik informatyk.


Berdychowski Wv

W śremskim ekonomiku, już po raz 6., odbył się plebiscyt „Zawodowiec Roku”. Wydarzenie to ma na celu promowanie wybitnych uczniów szkoły.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Zawodowcami Roku 2023 zostali:

  • Agata Piasecka – w zawodzie technik ekonomista
  • Dominik Nowak  – w zawodzie technik logistyk
  • Konrad Smolarek – w zawodzie technik informatyk
  • Dawid Witczak  – w zawodzie technik programista

Dzisiejsze spotkanie to święto zawodów nauczanych w naszej szkole, ale przede wszystkim to dzień, w którym honorujemy wytrwałość i ambicję młodych ludzi, którzy swoją pracą i nauką poświadczają, że warto stawiać sobie wysoko poprzeczkę i dążyć do wyznaczonego celu

podkreślała Paulina Hyżyk

Każdy z wybitnych absolwentów otrzymał akt nadania tytułu „Zawodowiec Roku”, dyplom zawodowy a także nagrody ufundowane przez radę rodziców. Zawodowiec Roku to tytuł nadawany absolwentom Zespołu Szkół Ekonomicznych w Śremie od 2018 roku. Otrzymują go ci uczniowie, którzy w roku ukończenia szkoły równocześnie zdobyli tytuł technika, uzyskali najlepsze wyniki egzaminu zawodowego oraz spełnili warunki regulaminu.

  Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Kandydaci z powiatu śremskiego bez mandatu

Podczas wtorkowej uroczystości, każdy z wychowawców przytoczył kilka ciepłych słów o swoim podopiecznym i gorąco polecał przyszłym pracodawcom. Absolwenci doświadczenie zbierali wśród zaprzyjaźnionych ze szkołą firm i instytucji tj. Przedszkole nr 7 im. Janka Wędrowniczka, Raben Transport, Neo Serwis.

Życzę wam samych sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wierzę, że znajdziecie wymarzone zatrudnienie

dodał Piotr Karliński, dyrektor ZSE w Śremie

Zostaw komentarz