Tydzień Logistyka Ekonom (6)
W ramach wydarzenia szkołą zacieśniła współpracę z firmami partnerskim / fot. M. Czubak
  • Home
  • Edukacja
  • Dobiega końca „Tydzień Logistyka i Spedytora” w ZSE Śrem

Dobiega końca „Tydzień Logistyka i Spedytora” w ZSE Śrem

Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dziś przedostatni dzień zajęć w ramach „Tygodnia Logistyka i Spedytora”, który odbywa się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Śremie.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Wraz z początkiem tego tygodnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Śremie rozpoczęła się 7. edycja „Tygodnia Logistyka i Spedytora”, wydarzenia dedykowanego uczniom kierunkowych klas w ZSE, a także firmom współpracującym ze szkołą.

Ważnym punktem tegorocznej edycji było zacieśnienie współpracy pomiędzy firmami partnerskimi poprzez podpisanie porozumienia o współpracy. Sygnatariuszami byli dyrekcja szkoły oraz PGO S.A. Odlewnia Żeliwa Oddział w Śremie, Imex Logistics i Recykl Organizacja Odzysku S.A.Każdego dnia uczniowie szkoły uczestniczą w zajęciach i wykładach tematycznych organizowanych przez firmy partnerskie i we współpracy z nimi. – To cenna lekcja dla naszych uczniów – mówi Piotr Karliński, dyrektor śremskiego ekonomika. – To okazja do tego, by pokazać logistykę i spedycję w ciekawy sposób. Okazja do spotkań z pracodawcami, z firmami które z nami współpracują – dodaje.

Takie lekcje są cenne nie tylko dla uczniów, ale również dla pracodawców. Wielu absolwentów ZSE w Śremie w trakcie „Tygodnia Logistyka i Spedytora”, gościło w szkole jako goście, przedstawiciele firm zaprzyjaźnionych. To pokazuje, że szkolna młodzież, ale i też pracodawcy, chętnie wiążą się współpracą zawodową.

„Tydzień Logistyka i Spedytora” w ZSE Ekonomicznych w Śremie zakończy się jutro – w sposób wyjątkowy.

Zostaw komentarz