Jamajka z kompletem

Tegoroczne Rozgrywki Wystartowały W Połowie Kwietnia, A W Minioną Niedzielę Rozegrano Trzecią Kolejkę. Do Rywalizacji O Miano Najlepszej Amatorskiej Drużyny Przystąpiło 9 Zespołów, Co Oznacza, że Co Niedzielę Odbywają Się Cztery Mecze, A Jedna Ekipa Pauzuje. Śrem Reprezentuje Jamajka Bartkowiak, Która Jak Co Roku Mierzy W Mistrzostwo. Sezon Rozpoczęła Od Inauguracyjnego Zwycięstwa 2:1 Z Turbiną Trąbinek. Potem Nie Dała Szans Jagrolowi Szczodrzykowo (6:1), A W Minioną Niedzielę Piłkarze Ze Śrem Postrzelali Sobie W Starciu Z Ka De Daszewiece. W Sumie W Meczu Padło 15 Goli, A Jamajka Rozgromiła Rywali 11:4. Bez Porażki Jest Także Ekipa Ks Konarskie, Która Do Tej Pory Rozegrała Dwa Pojedynki I Oba Wygrała. Najpierw 8:2 Z Daszewicami, A Potem Walkowerem Z Fc Skr Bnin. Dobrze Radzi Sobie Także Turbina Trąbinek. Zaczęła Od Porażki Z Jamajką, Ale Poten Wygrała 3:1 Z Ks Radzewo, A W Minioną Niedzielę Wywiozła Cenne Trzy Punkty Z Kalej Pokonując Kalejorza 2:1. W Innych Meczach 3 Kolejki Mks Czmoń Podzielił Się Punktami Z Jagrolem Szczodrzykowo Remisując 2:2, A Fc Skr Bnin Poległ W Starciu Z Ks Radzwo 3:13. Kolejne Pojedynki Już 14 Maja. Śremski Zespół Czeka Pauza. Pary 4 Kolejki Wyglądają Następująco: Mks Czmoń – Kalejorz Kaleje, Ks De Daszewice – Ks Radzewo, Fc Skr – Turbina I Ks Konarskie – Jagrol.
Jamajka odniosła trzecie zwycięstwo w Lidze Kórnickiej - Fot. Maciej Fujak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Za nami trzy kolejki Amatorskiej Ligi Kórnickiej. Liderem z kompletem zwycięstw i punktów jest Jamajka Bartkowiak Śrem.


Berdychowski Wv

Tegoroczne rozgrywki wystartowały w połowie kwietnia, a w minioną niedzielę rozegrano trzecią kolejkę. Do rywalizacji o miano najlepszej amatorskiej drużyny przystąpiło 9 zespołów, co oznacza, że co niedzielę odbywają się cztery mecze, a jedna ekipa pauzuje.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Śrem reprezentuje Jamajka Bartkowiak, która jak co roku mierzy w mistrzostwo. Sezon rozpoczęła od inauguracyjnego zwycięstwa 2:1 z Turbiną Trąbinek. Potem nie dała szans Jagrolowi Szczodrzykowo (6:1), a w minioną niedzielę piłkarze ze Śrem postrzelali sobie w starciu z Ka-De Daszewiece. W sumie w meczu padło 15 goli, a Jamajka rozgromiła rywali 11:4.

Bez porażki jest także ekipa KS Konarskie, która do tej pory rozegrała dwa pojedynki i oba wygrała. Najpierw 8:2 z Daszewicami, a potem walkowerem z FC SKR Bnin.

Dobrze radzi sobie także Turbina Trąbinek. Zaczęła od porażki z Jamajką, ale poten wygrała 3:1 z KS Radzewo, a w minioną niedzielę wywiozła cenne trzy punkty z Kalej pokonując Kalejorza 2:1. W innych meczach 3 kolejki MKS Czmoń podzielił się punktami z Jagrolem Szczodrzykowo remisując 2:2, a FC SKR Bnin poległ w starciu z KS Radzwo 3:13.

  Kotwica w dziesiątkę ograła Gołuchów

Kolejne pojedynki już 14 maja. Śremski zespół czeka pauza. Pary 4 kolejki wyglądają następująco: MKS Czmoń – Kalejorz Kaleje, KS-De Daszewice – KS Radzewo, FC SKR – Turbina i KS Konarskie – Jagrol.

Zostaw komentarz