||

Dzień Kobiet świętowały w Karpaczu

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uczestniczące w wycieczce panie powitał członek rady sołeckiej – Krystian Mejza, składając serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet. Miłą niespodzianką okazały się także upominki w postaci drewnianych kwiatków z lizakiem.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Organizatorzy pozostawili dowolność w wyborze atrakcji podczas całodziennego pobytu w Karpaczu. Największym zainteresowaniem cieszyła się Świątynia Wang, Dziki Wodospad, zapora na Łomnicy oraz stacja narciarska Winterpol Biały, oferująca turystom wygodny wyciąg kanapowy. Nie zabrakło także osób, które zamierzały wjechać wyciągiem na Kopę, a następnie udać się na Śnieżkę, jednakże okazało się to niemożliwe ze względu na niesprzyjającą aurę, czyli silny wiatr i opady śniegu.

Można było jednak pospacerować w Karkonoskim Parku Narodowym, zwiedzić Muzeum Turystyki i Sportu, zabytkowe kościoły utrzymane w stylu regionalnym, a także piękne, karkonoskie potoki.

Nie zabrakło także amatorek białego szaleństwa – zainteresowaniem cieszyły się zarówno narciarskie stoki, jak i tor saneczkowy.

Dopełnieniem pobytu w Karpaczu był spacer po miejscowym deptaku i zakup regionalnych pamiątek.

Uczestniczki wycieczki w ramach podziękowania wręczyły regionalne upominki organizatorom imprezy oraz kierowcom autokarów. Nie zabrakło również życzeń z okazji Dnia Mężczyzny, które w imieniu wszystkich pań złożyła Małgorzata Zając.

W opinii uczestniczek, wycieczka nalała do udanych. Dobrego humoru i zabawy nie zepsuła nawet kapryśna pogoda. W planach są już kolejne wyjazdy, m.in. do Sandomierza, na Hel oraz do Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach.