|||

Niebawem pojeździmy na rowerze na terenie dawnej żwirowni!

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Baza znajdzie się na terenie dawnej żwirowni na Helenkach. Stowarzyszenie już teraz apeluje, by nie niepokoić się w momencie, gdy zobaczymy, że w tamtym rejonie ścinane są drzewa – większość z nich została zakwalifikowana jako martwe, zamierające, pochylone lub połamane przez wiatr. Nad tymi pracami bacznie czuwają gminne i powiatowe zespoły zajmujące się sprawami środowiska. Co ważne – planowane są nowe nasadzenia.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Co znajdzie się w samej Bazie? W naszym mieście na pewno brakowało rowerowego placu z prawdziwego zdarzenia. Takiego, z którego będą mogły skorzystać zarówno dzieci, młodzież i dorośli. Taki właśnie powstanie. Oprócz placu, przygotowane zostaną również trasy pod zawody kolarskie. Teren jest spory – możliwości są ogromne.

To nie jedyne dobre wieści dla kolarzy z naszego miasta. Wielkopolski Związek Kolarski zadbał też o to, by nasi sportowcy mogli trenować w jak najlepszych warunkach podarowując SklepKomet sprzęt treningowy. Jak słusznie podarunek od związku określiło Stowarzyszenie – więcej sprzętu, to więcej możliwości.