||

Napił się, wybił szybę, a potem się przyznał

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Pod koniec listopada br. śremska policja została powiadomiona o tym, że uszkodzono drzwi wejściowe w jednym ze sklepów.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Klienci, którzy rankiem chcieli zrobić zakupy w sklepie byli odprawiani z kwitkiem. Na widok policjantów pracujących wewnątrz sklepu, sądzili że doszło do włamania. Dziś jednak wiemy, że włamania nie było.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. Z ich ustaleń wynikało, że ktoś w nocy wybił szybę w drzwiach i kiedy około godz. 05.15 personel sklepowy przyszedł do pracy ujawniono uszkodzenie powodujące straty w wysokości 1 000 złotych – wyjaśnia podinsp. Ewa Kasińska z KPP w Śremie

Kryminalni szybko namierzyli sprawcę uszkodzenia, który został zatrzymany po dwóch dniach od zdarzenia. Okazał się nim znany śremskiej policji i wcześniej już notowany 45-letni mieszkaniec Śremu.

Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Wszystko wskazuje na to, że nadmiar alkoholu miał wpływ na jego zachowanie – dodaje rzecznik.

– Życzmy sobie, aby w te Święta i w Nowym 2023 Roku wszyscy alkohol z głową spożywali i żadnego nieszczęścia nam nie zgotowali – podkreśla E. Kasińska