„Bieg z jajem” dla schroniska w Gaju

Do wspólnego spalania kalorii po świętach mieszkańców Śremu, a także miłośników aktywnego wypoczynku zaprosili Śremski Sport, a także Stowarzyszenie Runner’s Power, Sekcja Rowerowa „Kometka” oraz ChodzęBoLubię Śrem.

W „lany poniedziałek” przed obiektem Śremskiego Sportu stawiło się blisko 50 biegaczy, rowerzystów i „kijkarzy”. Zgromadzonych powitał prezes Daniel Cicharski, który złożył świąteczne życzenia, a także podziękował za obecność.

Cieszy nas, że mieszkańcy Śremu chcą być i są aktywni. Dziś nie liczy się wynik, nie rywalizujemy o medale, a wyrywamy się od świątecznych stołów, aby spalić trochę kalorii i zaliczyć fajny trening, czego wszystkim życzę – powiedział Cicharski. – W imieniu schroniska w Gaju dziękuję z kolei za dary w postaci karmy dla zwierząt, które ze sobą przynieśliście. Przy okazji naszych świątecznych treningów staramy się zawsze obrać jakiś szczytny cel. Po powrocie zapraszam na ciepłą herbatę i drobny poczęstunek, a także losowanie karnetów na basen – dodał prezes Śremskiego Sportu.