Image
  • Home
  • Na sygnale
  • Złodziej tożsamości działał również na naszym terenie?

Złodziej tożsamości działał również na naszym terenie?

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

„Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policjantami!” – grzmi Komenda Miejska Policji w Poznaniu i publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny. – Sprawca wprowadził w błąd najemcę i posłużył się dowodem osobistym oraz tożsamością innej osoby i zawarł umowę najmu lokalu przy ul. Żurawia w Poznaniu – wyjaśnia Marta Mróz, z KMP Poznań. – Ponadto ten sam mężczyzna podejrzewany jest o to, że posłużył się dokumentem tożsamości innej osoby i zawarł umowy na wypożyczenie sprzętu budowlanego – dodaje.

Policjanci podejrzewają, że poszukiwany mężczyzna działał również na terenie Kościana, gdzie doszło do przywłaszczenia odkurzacza przemysłowego oraz myjki ciśnieniowej.

Policjanci mają również podstawy ku temu, aby wierzyć, że poszukiwany mężczyzna działał również na terenie innych powiatów. Skoro dokonywał oszustw na terenie powiatu kościańskiego, niewykluczone, że również przestępstw o podobnym charakterze dokonywał na terenie powiatu śremskiego.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość! – zapewnia Marta Mróz.