Startuje A klasa, wyjazdowe mecze Pogoni Książ i „Orkana” Manieczki

Pogon
Podopiecznych Marcina Tomaszewskiego czeka wyjazdowy mecz z OKS Ostrów Wielkopolski - fot. M.Fujak

W najbliższy weekend po wakacyjnej przerwie na ligowe boiska wracają zespoły A klasy. Pogoń Książ i KSGB Manieczki rozgrywki zainaugurują na wyjazdach.

Zespół „Orkana” czeka wyprawa do Pyzdr, gdzie o godzinie 17.00 rozpocznie mecz z miejscową Wartą. Okres urlopowy sprawia, że trener Mateusz Pietrowski nie może w tym spotkaniu skorzystać aż z 14 zawodników z 29-osobowej kadry. Wśród nieobecnych są zawodnicy, którzy wybiegliby w pierwszym składzie. Na szczęście nie zabraknie króla strzelców A klasy – Mateusza Michałowskiego.

Z grupy IV gdzie gra KSGB Manieczki do grupy VIII przeniesiona została Pogoń Książ, która spadłą z klasy okręgowej. Podopiecznych Marcina Tomaszewskiego czekają pojedynki z nowymi drużynami z grupy „kaliskiej”. Na inaugurację Pogoń czeka wyjazdowy mecz z OKS Ostrow Wielkopolski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30 na boisku w Świeligowie.

2b53fb0e 7fa1 4c78 b3b3 5df688e52106

Odkryj więcej z TZŚ – Tydzień Ziemi Śremskiej

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze wpisy na swój adres e-mail.

Obserwuj nas w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *