1
Trener Mateusz Pietrowski ma za sobą pierwsze zajęcia z zespołem - fot. M.Fujak
  • Home
  • Brodnica
  • „Orkan” rozpoczął przygotowania z nowym trenerem

„Orkan” rozpoczął przygotowania z nowym trenerem

Co o tym sądzisz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Mateusz Pietrowski został następcą Dawida Kaczmarka i poprowadzi KSGB Manieczki w nowym sezonie. 31-letni trener w poniedziałek spotkał się z drużyną i rozpoczął przygotowania do nowego sezonu A klasy.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Dla Mateusza Pietrowskiego będzie to pierwszy zespół seniorski w trenerskiej przygodzie. Do tej pory prowadził młodzieżowe drużyny Warty Śrem, a w ostatnim sezonie rolę tą łączył z grą w drużynie seniorskiej, z którą wywalczył awans do IV ligi. Wcześniej Mateusz Pietrowski grał także w KSGB Manieczki. Było to za kadencji trenera Michała Mocka, który aktualnie prowadzi Wartę i był czołowym strzelcem zespołu.

Piłkarze „Orkana” jako pierwsi rozpoczęli przygotowania z okolicznych drużyn. Jedną z przyczyn skróconych wakacji jest czas dla trenera na poznanie drużyny. Niektórych zawodników zna z czasów, kiedy byli jego kolegami z zespołu. Na pierwszym treningu frekwencja dopisała, bo stawiło się 21 piłkarzy. Wśród nich byli m.in. Bartosz Bręgiel i Bartosz Domałeczny, którzy – podobnie, jak nieobecni Kacper Poźniak i Arkadiusz Lewandowicz – zgłosili akces powrotu do drużyny. Trener Pietrowski miał także okazję przyjrzeć się dwóm nowym bramkarzom, którzy wzięli udział w zajęciach. Te składały się z rozmowy trenerem, rozgrzewki i gierki 2×20 minut.

W okresie przygotowawczym „Orkan” ma na chwilę obecną zaplanowane trzy gry kontrolne. Rywalami będą Korona Zakrzewo, KS FAS Fałkowo i Helios Czempiń. Wiadomo już także, że 4 sierpnia zespół zagra w pucharze z Oldbojami Pelikana Niechanowo.

WKRÓTCE ROZMOWA Z NOWYM TRENEREM KSGB MANIECZKI

Zostaw komentarz