Konflikt z Burmistrzem? Dlaczego Kulturalny Weeknd? Wywiad z Dyrektor ŚOK Anną Szmyt-Baranowską
Konflikt z Burmistrzem? Dlaczego Kulturalny Weeknd? Wywiad z Dyrektor ŚOK Anną Szmyt-Baranowską
 • Home
 • Aktualności
 • Dlaczego Kulturalny Weekend? Konflikt z Burmistrzem? Wywiad z Dyrektor ŚOK Anną Szmyt-Baranowską

Dlaczego Kulturalny Weekend? Konflikt z Burmistrzem? Wywiad z Dyrektor ŚOK Anną Szmyt-Baranowską

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
3
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
3

Serdecznie zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu “Tydzień w kółko”, w którym rozmawiamy z wyjątkowymi osobami podczas jazdy samochodem. Tym razem naszym gościem była Anna Szmyt-Baranowska, dyrektor Śremskiego Ośrodka Kultury.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Podczas wywiadu poruszymy niezwykle gorący i aktualny temat: oczekiwania mieszkańców wobec corocznej imprezy związanej z Urodzinami Miasta, która zawsze budzi ogromne emocje. Świadczą o tym zasięgi postów oraz liczne komentarze w mediach społecznościowych. W tym roku zamiast dużej imprezy zaplanowano Kulturalny Weekend w ogrodach Śremskiego Ośrodka Kultury. Dlaczego podjęto taką decyzję? Czy to dobry pomysł?

Dodatkowo, w najnowszym wydaniu Tygodnia Ziemi Śremskiej, Burmistrz Śremu przyznał, że wydał polecenie przywrócenia pierwotnie zakładanej lokalizacji koncertów na plażę miejską / amfiteatr. Pani dyrektor odmówiła jednak wykonania tego zadania. Czy istnieje konflikt na linii Burmistrz Śremu – Dyrektor Śremskiego Ośrodka Kultury?

6 Comments Text
 • Dzień dobry Wszystkim
  Drodzy!
  Sprostuje.
  Marek Piekarczyk był w Śremie już dwa razy za mojej kadencji. Pierwszy koncert z TSA 7.06.2008 podczas Dni Śremu, a drugie spotkanie z tym artystą odbyło się w Kinoteatrze Słonko 21.04.2017 Trio Akustyczne z Tadeuszem Apryjasem i Jackiem Borowieckim.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Opinie i wnioski można przygotować planując imprezę i je mieć. Będzie możliwość to sie składa. Proszesie nie usprawiedliwiać. Lepiej zrobić jeden konkretny dzień imprezy, niż kilka mało interesujących. Dla mnie Pani nie nadaje sie na to stanowisko

 • Program to chyba pani dyrektor ustawiała pod siebie. I jak zawsze jak się nie wie o co chodzi to chodzi o pieniądze. To najlepiej zlikwidować śok,

 • Jak można nazwać ten weekend kulturalnym skoro o godz. 17.00 ze sceny lecą “pi*dy”, i “napalone sąsiadki” I “niewolnice seksualne”. Czy dyrektorka nie powinien sprawdzić do kogo skierowany był występ kabaretu czesuaf? Jak można było dopuścić do takiej sytuacji? Dorosły człowiek czuje się zażenowany a na widowni były także dzieci? Ludzie podczas występu wychodzili? Przyszły rodzinynz małymi dziećmi… I to ma być kulturalny weekend? Nieodpowiedzialność organizatora. Czy ktoś wyciągnie jakieś konsekwencje?
  Poza tym jedna z toalet nieczynna, brak miejsc parkingowych, ochrona, policja, zielone ludki…. człowiek miał wrażenie jakby był na graniczy białoruskiej.
  Pani dyrektor…hm.. kiedyś to były dyrektorki….a teraz … Żal…

 • Był pomysł żeby wejście na teren ŚOKU było biletowane !!!
  Na szczęście że nie doszło to do skutku.
  Nie dał bym tej osobie zorganizować urodzin dziecka w mc Donaldzie.

 • Zostaw komentarz

  DOŁĄCZ DO NAS

  Reklama

  Get Update

  Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

  [mc4wp_form id=86]