Dzien Dziecka W Ksieginkach Fot. Solectwo Ksieginki 16

Moc atrakcji podczas Dnia Dziecka w Księginkach

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”

Phil Bosmans

Bo w każdym jest coś z dziecka…

Przejażdżka kolorowa ciuchcią i quadem, spacer z alpakami, dmuchańce i animacje – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na uczestników Dnia Dziecka w Księginkach. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 26 maja i uczestniczyli w nim zarówno najmłodsi mieszkańcy sołectwa, jak i goście z innych, nierzadko odległych miejscowości.

Frekwencja pozytywnie zaskoczyła organizatorów, czyli radę sołecką i sołtysa Mariana Kosmalę, nota bene, twórcę oryginalnej ciuchci, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a podczas imprezy w Księginkach była główną atrakcją. Z przejażdżki korzystali zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi. W przygotowania aktywnie włączyli się członkowie Stowarzyszenia Nieokryte Tajemnice Ziemi Dolskiej, którzy przygotowali dla najmłodszych artystyczne malowanie twarzy oraz zabawę polegającą na szukaniu skarbów.

Sporym zainteresowaniem cieszył się także mawerick oraz Harley Davidson. Uczestników festynu interesowała nie tylko budowa pojazdów, ale także przejażdżka.
Chętni mogli z bliska obejrzeć alpaki, a nawet wyprowadzić je na krótki spacer. Nie zabrakło również animacji, które przygotowała Sylwia Szymańska. Były bańki mydlane, zabawy ruchowe i plastyczne.
Co i rusz spotkać można było maskotkę sympatycznego misia, który częstował dzieci słodyczami.
Wspólnie spędzony czas minął szybko, radośnie i aktywnie. Wszyscy są zgodni, że Dzień Dziecka w Księginkach należy do udanych.
Dopełnieniem imprezy był festiwal kolorów.
Pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja, nie spodziewaliśmy się tylu osób. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprezy, dziękuję również uczestnikom i zapraszam na kolejne wydarzenia – powiedział sołtys wsi Księginki – Marian Kosmala, nie kryjąc radości.


Zostaw komentarz