Warta Buczma
Damian Buczma i jego koledzy z Warty powalczą dziś w Cielczy o pełną pulę - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Warta jedzie do Cielczy po trzy punkty

Warta jedzie do Cielczy po trzy punkty

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dzisiaj o 17.00 piłkarzy Warty czeka kolejny mecz o mistrzostwo V ligi. Podopieczni Michała Mocka zmierzą się na wyjeździe z LZS Cielcza.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Sobotnie spotkanie będzie niezwykle ważne dla biało-niebieskich, którzy walczą o awans do IV ligi. Po ubiegłotygodniowej porażce 2:3 z Zawiszą Łęka Opatowska sprawy nieco się skomplikowały, bowiem rywale “dogonili” Wartę, z tym, że mają rozegrany o jeden mecz więcej, bo jeszcze nie pauzowali.

Warciarze z Cielczy muszą więc wrócić z trzema punktami i taki jest cel. Mimo, że LZS walczy o utrzymanie, to śremskiego zespołu wcale nie czeka łatwe zadanie. Wręcz przeciwnie. Beniaminek zwłaszcza na wiosnę pokazał, że może być groźny dla każdego. Przekonała się o tym na własnej skórze choćby Zawisza. Zespół z Łęki Opatowskiej poległ w Cielczy aż 0:4. W tej rundzie bez punktów z boiska w Cielczy wyjeżdżał także Piast Czekanów, czy Piast Poniec. Zespół Łukasza Kaczałki przegrał “u siebie” tylko 3 z 11 spotkań.

Ostatni mecz ligowy zakończył się dla LZS porażką 0:4 w Grabowie. Zespół z Cielczy zgromadził do tej pory 24 punkty. Warta ma ich na koncie o 30 więcej. Faworyt wydaje się być jeden, aczkolwiek rywali zlekceważyć nie można.

Jesienią w Śremie Warciarze wygrali 2:1. Teraz trzy punkty są bardzo potrzebne. Dzisiaj o tej samej porze w Krobi trzecia w tabeli Krobianka podejmować będzie Zawiszę Łęka Opatowska. Jest więc szansa, że po wygranej w Cielczy śremski zespół może wrócić na prowadzenie w tabeli.

Zostaw komentarz

DOŁĄCZ DO NAS

Reklama
Oferta Pracy Kierowcy

Get Update

Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

[mc4wp_form id=86]