Trener Mocek2
Michał Mocek - trener Warty Śrem
  • Home
  • Sport
  • Bądźcie z nami! – prosi kibiców Michał Mocek – trener Warty Śrem

Bądźcie z nami! – prosi kibiców Michał Mocek – trener Warty Śrem

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Już tylko godziny dzielą Wartę przed hitem wiosny z Zawiszą Łęka Opatowska. Jesienią górą byli śremianie. Jak będzie teraz? Przed tym ważnym meczem rozmawialiśmy z trenerem Michałem Mockiem.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Przed wami jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Jakie nastroje panują w drużynie przed hitem wiosny z Zawisza Łęka Opatowska?
Trudno się z tym nie zgodzić, aczkolwiek my od pierwszej kolejki przed każdym spotkaniem mówimy, że każdy mecz jest ważny i na każdy mecz nastawiamy się, że będzie ciężki. Atmosfera w zespole jest na prawdę wspaniała, a jeśli mówimy o samym meczu to zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to spotkanie i nastroje nie mogą być inne, jak bojowe.

Rywale wiosna pogubili sporo punktów, ale i Warta nie uniknęła wpadki jaka była porażka u siebie z Dąbroczanka Pępowo. Macie 3 punkty przewagi i jeden mecz w zapasie bo rywali czeka jeszcze pauza. Remis także wydaje się więc być dobry. Bierzecie taki wynik w ciemno, czy nie będziecie kalkulować?
Dokładnie tak, Łęka pogubiła troszkę punktów, ale uwierzcie mi oni do Śremu jadą wygrać. My doskonale zdajemy sobie sprawę jak wygląda tabela, układ punktowy, ale będziemy grać o pełną pulę. Chcemy ten mecz wygrać!

Trener Mocek3

Przejdźmy do personaliów. Wiadomo że za kartki pauzować będzie Mikołaj Berger, a co z Krystianem Pawlakiem który z Mroczeniem nie zagrał z powodu kontuzji. Będzie już do gotowy do gry? I czy pozostali zawodnicy z kadry będą do dyspozycji?
Nie chciałbym zdradzać szczegółów, ale mogę powiedzieć jedynie tyle, że występ Krystiana Pawlaka stoi pod znakiem zapytania. Karty odkryjemy jednak bezpośrednio przed meczem.

Zwycięstwo mocno przybliży Was do upragnionego awansu. Wsparcie pewnie się przyda. Proszę więc na koniec zachęcić i zaprosić kibiców w sobotę na stadion.

– Zgadza się. Zwycięstwo będzie dużym krokiem w kierunku IV ligi dlatego wsparcie ze strony kibiców jest jak najbardziej potrzebne. W imieniu całej drużyny serdecznie zapraszam wszystkich miłośników piłki nożnej, sympatyków Warty Śrem na szlagier kolejki, którego odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Śremie. O  godzinie 17 podejmować będziemy wicelidera ligi zespół Zawiszy Łęki Opatowskiej. Bądźcie z nami!

Zostaw komentarz