Oddawanie Krwi
Otwarta akcja oddawania krwi/ fot. mat. organizatorów

Otwarta akcja: oddaj krew, zostań dawcą szpiku

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Klub HDK PCK Garnizonu Śrem im. Powstańców Wielkopolskich i Muzeum Śremskie serdecznie zapraszają do akcji oddawania krwi. Odbędzie się ona we wtorek, 23 kwietnia i będzie trwać od godziny 8:00 do 14:00.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Barbara Bush słusznie zauważyła, że każdy z nas posiada coś wartościowego, co może przekazać innym. Dar krwi jest jednym z najbardziej altruistycznych czynów, jaki możemy wykonać, aby pomóc bliźnim. Jest to nie tylko akt dobroczynności, ale również kluczowy element systemu opieki zdrowotnej, który ratuje życie i wspiera leczenie wielu osób. Włączenie się do społeczności krwiodawców to nie tylko możliwość podzielenia się cząstką siebie, ale także okazja do uczestnictwa w akcie głębokiej ludzkiej solidarności. Honorowi Dawcy Krwi codziennie przyczyniają się do ratowania życia i zdrowia, a ich bezinteresowność i gotowość do pomocy są inspiracją dla nas wszystkich.

Droga jaką przechodzi dawca krwi znajdziemy w artykule:Jaką drogę przechodzi dawca krwi? – Tydzień Ziemi Śremskiej (tydzien.net.pl)

Kolejna otwarta akcja oddawania krwi została zorganizowana przez śremskie służby mundurowe – Klub HDK PCK Garnizonu Śrem im. Powstańców Wielkopolskich i Muzeum Śremskie. Rano należy zjeść lekki posiłek i zadbać o nawodnienie organizmu. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Kto i gdzie może oddać krew? – Tydzień Ziemi Śremskiej (tydzien.net.pl)

Zostaw komentarz