Lewandowski Kampania 2024 (10)
Adam Lewandowski opublikował komentarz po wynikach II tury wyborów. fot. M. Czubak

Adam Lewandowski opublikował komentarz po wynikach II tury

Co o tym sądzisz?
+1
8
+1
1
+1
4
+1
5
+1
0
+1
0
+1
0

W niedzielę 21 kwietnia odbyła się II tura wyborów na urząd burmistrza Śremu. Zwyciężył w niej Grzegorz Wiśniewski, który pokonał dotychczasowego burmistrza. Dzisiaj rano (22 kwietnia) Adam Lewandowski opublikował swój komentarz do wyników wyborów.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Drodzy Mieszkańcy,

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli wczoraj udział w głosowaniu. Wyniki wyborów samorządowych są jasne, a ja przyjmuję je z szacunkiem i pokorą.

Pełnienie funkcji burmistrza Śremu przez 17 lat było dla mnie zaszczytem i przywilejem. Pragnę podziękować każdemu z Was za zaufanie, które mi okazaliście przez minione kadencje.

Mimo przegranej, jestem dumny z naszych wspólnych osiągnięć i z pracy, jaką udało nam się wykonać w ciągu minionych lat. Praca dla dobra mieszkańców była dla mnie niezwykle satysfakcjonująca.

Dziękuję Wam za każdą chwilę, za każdą rozmowę na ulicy, za każdy wspólny projekt i zaufanie, które mi okazaliście.

Wybory przynoszą zmiany, ale moja praca na rzecz dobra naszej społeczności nie kończy się. Będę nadal aktywnie działać na rzecz Śremu, choć już w innej roli.

Gratulacje kieruję również do nowego burmistrza – Pana Grzegorza Wiśniewskiego, który przejmie stery naszego miasta. Życzę mu wszelkiej pomyślności i mądrości w podejmowaniu decyzji, które będą służyć naszym mieszkańcom.

Adam Lewandowski

Zostaw komentarz