01
Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo / fot. M. Czubak

BMW rozbiło się na drzewie w Śremie [WIDEO]

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
9
+1
5
+1
0
+1
0

Dziś wieczorem, około godziny 21.30 w Śremie, na ul. Kilińskiego, doszło do zdarzenia drogowego. Samochód marki BMW, którym podróżował ojciec z córką, uderzył w drzewo.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Gdy na miejsce dotarły służby ratownicze, zarówno kierujący autem, jak i pasażerka samochodu, znajdowali się już poza pojazdami. 18-letnia pasażerka auta uskarżała się na dolegliwości bólowe. Wezwano do niej załogę karetki pogotowia.

Do czasu przyjazdu ambulansu poszkodowaną zajmowali się strażacy z JRG Śrem. Następnie młodą kobietą zajęli się medycy z ambulansu. Po wstępnym badaniu i wywiadzie ustalono, że nie ma potrzeby hospitalizowania dziewczyny.Jak ustalili policjanci z drogówki, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, do zderzenia z drzewem doprowadziła utrata kontroli nad pojazdem, co z kolei spowodowane było zbyt szybką jazdą kierującego, mieszkańca gminy Dolsk.

Na czas działań służb droga była całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Następnie, po odjeździe ZRM i usunięciu złamanego drzewa z drogi, ruch został puszczony w obu kierunkach.

Zostaw komentarz