|

Gladiatorzy wygrywają Wielkanocny Turniej na arenie Dystrykt

Dysktrykt
Uczestnicy II Wielkanocnego Turnieju zorganizowanego przez Dystrykt Lasertag
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Już po raz drugi na arenie Dystrykt Lasertag odbył się II Turniej Wielkanocny. Najlepsi okazali się w nim Gladiatorzy.


Berdychowski Wv

W zmaganiach, które odbyły się jeszcze przed świętami – 23 marca, udział wzięło sześć drużyn. W celu wyłonienia półfinalistów drogą losową podzielono je na dwie grupy eliminacyjne.
– To było sześć godzin pełnych emocji i ciekawych rozgrywek pomiędzy poszczególnymi ekipami – mówi Paweł Milicki z Dystrykt Lasertag. – Każdy dążył do zwycięstwa, a okazały puchar dla zwycięzców był tylko jeden – dodał jeden z organizatorów.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Ostatecznie w wielkim finale zmierzyły się ekipy Gladiators i Laserowy Dream Team. Pierwsi pokonali w półfinale Laików, a w drudzy kolegów z Ośrodka Poznań. W decydującym starciu górą byli Gladiatorzy, którzy nie pozwolili gościom z Poznania zdobyć śremskiej areny. Po wygranej nad ekipą Laików trzecie miejsce zajęli reprezentanci Ośrodka Poznań, a piąte wywalczył X-Team, który okazał się mocniejszy od Wolves.

Dystrykt2

Reprezentanci trzech czołowych ekip uhonorowani zostali medalami, a dzięki sponsorom każdy gracz otrzymał nagrodę za udział. Były to m.in. profesjonalne celowniki, ręczniki, czapki, kominy, rękawice taktyczne, bony podarunkowe, czy sprzęt komputerowy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetne zawody i oczywiście zapraszamy na kolejną edycję za rok – powiedział Paweł Milicki. – Oddzielne podziękowania dla naszych partnerów i sponsorów – dodał.

Turniejowe zmagania zakończyły się wspólnym ogniskiem. Po sześciu godzinach zmagań Dystryktu nikt głodny nie opuścił, bo oprócz kiełbasy była także grochówki, czy pajdy ze smalcem i kiszone ogórki.

Zostaw komentarz