Zawisza Mrotek
W samo południe piłkarze Zawiszy Dolsk podejmować będą Koronę Wilkowice - fot. M.Fujak

O ligowe punkty w Wielką Sobotę

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dzisiaj piłkarzy niższych lig czekają kolejne pojedynki o punkty. Dla kogo Wielka Sobota będzie udana, a kto będzie miał gorsze nastroje przed świętami? Gdzie po święconce warto wybrać się na mecz?


Berdychowski Kwiecien2 2024

Jako pierwsi, w samo południe na boisko wybiegną piłkarze Zawiszy Dolsk. Podopieczni Macieja Fujaka podejmować będą Koronę Wilkowice. To pojedynek dwóch drużyn z czołówki. Zawisza ma 36 punktów i jest trzecia w tabeli, a Korona ma pięć mniej. Gospodarze wiosnę zaczęli od dwóch zwycięstw. Czy dalej będą kontynuować tą passę?

Także o 12.00 rozpocznie się wyjazdowy pojedynek Kotwicy Kórnik z Wiarą Lecha. Jesienią był remis 1:1. A jak będzie tym razem? Czy podopieczni Tomasza Nawrota dopiszą trzy punkty i umocnią się w czołówce, czy też zaliczą “wpadkę” jak przed dwoma tygodniami w Gnieźnie?

O przełamanie wiosennej niemocy powalczą Kłos Zaniemyśl i Avia Kamionki. Oba zespoły na starcie rundy rewanżowej doznały dwóch porażek. Kłos podejmować będzie przedostatnią w tabeli Akademię Reissa, a Avia gościć będzie Polanina Strzałkowo. Gospodarze tych spotkań będą faworytami. Czy udźwigną tę rolę? Początek obu spotkań o 13.00.

O 15.00 rozpocznie się mecz w Manieczkach pomiędzy KSGB a Obrą II Kościan. Podopieczni Dawida Kaczmarka będą chcieli się zrehabilitować za inauguracyjną porażkę 0:4 w Spławiu. Czy im się to uda?

Wyjazdowy mecz z Orłem Granowo czeka z kolei piłkarzy Pogoni Książ.

O meczu Warty z Krobianką Krobia piszemy w oddzielnym artykule.

Zostaw komentarz