Luis Henriquez
Luis Henriquez i jego koledzy z Warty będą chcieli zrewanżować się Krobiance za jesienną porażke - fot. M.Fujak
  • Home
  • Sport
  • Mecz Warty Śrem z Krobianką Krobia w Gostyniu

Mecz Warty Śrem z Krobianką Krobia w Gostyniu

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Nie w Krobi, a w Gostyniu zagrają piłkarze Warty mecz 17 kolejki V ligi. Zmianie uległa także godzina wyjazdowego spotkania śremskiej drużyny, które odbędzie się w Wielką Sobotę o 13.00.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Początkowo mecz Krobianka – Warta miał się odbyć na boisku w Krobi w sobotę o godzinie 15.00. Gospodarze zmienili jednak nie tylko miejsce, ale i godzinę. Ostatecznie obie drużyny spotkają się w Gostyniu najprawdopodobniej na sztucznym boisku o godzinie 13.00.

Dla nas ta zmiana jest raczej na plus – przyznaje trener Michał Mocek. – Raz, że boisko w Krobii jest małe, a dwa, że wszystkie sparingi graliśmy na sztucznym boisku, trenujemy też na takim, więc nie ma co narzekać, tylko trzeba grać. Szkoda tylko, że na ostatnim treningu ponownie kostkę podkręcił Michał Wojciechowski, który dał dobrą zmianę z Rawią i na najbliższy mecz wypada z gry. Pozostali zawodnicy są jednak do dyspozycji, więc jedziemy walczyć o kolejne trzy punkty – dodał.

Starcie obu drużyn będzie najciekawszym pojedynkiem 17 kolejki. Krobianka jest w tabeli trzecia i traci do prowadzącej Warty osiem punktów. Jeśli chce liczyć się w grze o awans musi wygrać. Z kolei śremianie będą chcieli zrewanżować się za jedyną jesienną porażkę. W Śremie przegrali bowiem z Krobianką 0:1. Zapowiada się ciekawe, ale też trudne dla Warty spotkanie.

Co ciekawe, w poprzedniej kolejce Krobianka zgubiła punkty w meczu wyjazdowym z Pelikanem Grabów remisując 2:2, ale na inaugurację wiosny rozbiła Piast Czekanów 6:1.

1 Comments Text

Zostaw komentarz