Kabaj Bartosz2
Bartosz Kabaj skorzystał z zaproszenia na konsultację do kadry WZPN na turniej Region's CUP - fot. M.Fujak

Piłkarze Warty Śrem powołani na konsultację kadry WZPN

Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dwóch piłkarzy Warty spotkało wyróżnienie. Mowa o Kamilu Szymanderze i Bartoszu Kabaju, którzy otrzymali powołania na konsultację selekcyjną do kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.


Berdychowski Kwiecien2 2024

Piłkarze Warty znaleźli się na liście 33 zawodników, których Wielkopolski ZPN powołał na zgrupowanie selekcyjne przed rozgrywkami UEFA Region’s CUP, a więc Pucharu Regionów UEFA. To odbyło się 26 marca w Owińskach, a poprowadzili je trenerzy Damian Ludwiczak i Łukasz Kubzdyl. To oni wybiorą 23 osobową grupę piłkarzy, która reprezentować będzie WZPN podczas czerwcowego turnieju eliminacyjnego.

Kamil Szymandera111
Kamil Szymandera zdecydował, że skupi się na grze w Warcie – fot. M.Fujak– Miło otrzymać takie wyróżnienie i znaleźć się w gronie wybrańców, ale dla mnie priorytetem jest Warta – powiedział Kamil Szymandera. – Mamy cel i zadanie w lidze do wykonania i na tym chcę się skupić – powiedział piłkarz Warty, który dwa mecze rundy wiosennej rozpoczął z opaską kapitana.

Kamil Szymander zrezygnował z udziału w konsultacji, na którą pojechał Bartosz Kabaj.

Zgrupowanie oceniam pozytywnie – powiedział młody obrońca Warty. – To fajne doświadczenie i duże wyróżnienie. Fajnie było porównać umiejętności z zawodnikami innych klubów, którzy otrzymali powołanie. Choć było tam sporo chłopaków z czwartoligowych drużyn to nie czułem się od nich gorszy, a wręcz przeciwnie nie było widać tej różnicy. Na pewno to dla mnie nowe doświadczenie i fajnie było wziąć udział w tym evencie, a co dalej zobaczymy – dodał Bartosz Kabaj.

O tym, czy „załapie” się do głównej kadry regionu zadecydują trenerzy.

  Zostaw komentarz

  DOŁĄCZ DO NAS

  Reklama
  Capchem Cup 2024 w remie

  Get Update

  Subscribe our newsletter to get the best stories into your inbox!

  [mc4wp_form id=86]