|

Zawodnicy UKS Taekwondo Dolsk z Wrocławia wrócili „ozłoceni”

Taekwondo Dolsk
Reprezentacja UKS Taekwondo Dolsk podczas Miedzynarodowego Turnieju Maser CUP we Wrocławiu
Co o tym sądzisz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Świetny turniej mają za sobą reprezentanci UKS Taekwondo Dolsk. Z międzynarodowych zawodów we Wrocławiu wrócili bowiem z sześcioma złotymi medalami.


Berdychowski Wv

Na turniej Master CUP Taekwondo ITF do Wrocławia udała się 12-osobowa reprezentacja klubu z Dolska. Podopieczni trenerów Furmanowskich o czołowe miejsca rywalizowali w gronie przedstawicieli 7 państw. Choć poziom był wysoki, to spisali się rewelacyjnie. Zdobyli bowiem sześć medali i wszystkie w kolorze złota. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych i wagowych byli Jakub Furmanowski, Kacper Furmanowski, Radosław Bartkowiak, Marcel Jankowiak, Marcel Łagoda i Gabriela Mieloszyk. Spektakularnie swój finał wygrała Gabriela. Znokautowała bowiem rywalkę po kilkunastu sekundach silnym kopnięciem w brzuch, bo którym przeciwniczka nie była w stanie kontynuować walki o złoto.


Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

To był naprawdę wymagający turniej, w którym uczestniczyło sporo zawodników z zagranicy – mówi Jakub Furmanowski, który wystąpił w podwójnej roli, bo zarówno jako trener jak i zawodnik. – Bez odpowiedniego przygotowania ciężko byłoby cokolwiek tutaj zwojować dlatego tym bardziej cieszymy się, że praca, którą wykonujemy na treningach przynosi wymierne efekty w postaci medali – dodał.

Zostaw komentarz