|||

Wielkanocne spotkanie śremskich „Smoków”

Wielkanocne Spotkanie Koło Smoki (7)
Wielkanocne spotkanie "Smoków" to zawsze miły i wyjątkowy czas dla wszystkich / fot. M. Czubak
Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Podopieczni Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Smoki” wraz z rodzicami spotkali się na wielkanocnym poczęstunku.


Berdychowski Wv

Tradycją śremskich „Smoków” są świąteczne spotkania i tej tradycji stało się zadość także przed Wielkanocą. We wtorek 26 marca, w siedzibie koła w Psarskiem takie spotkanie miało miejsce. Była to chwila, podczas której wszyscy, jak cała rodzina, zasiedli przy wspólnym stole zastawionym wielkanocnym poczęstunkiem.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Jest okazja, żebyśmy się wymalowały, ubrały. Mamy dzieci niepełnosprawnych praktycznie 24 godziny na dobę są zajęte swoimi dziećmi, niezależnie od tego czy te dzieci są w szkole, czy są w domu. Potrzebujemy takiego oderwania się, spotkania, w takim rodzinnym gronie.

– mówi Jola Jakubaszek z koła „Smoki”.

Podczas spotkania głos zabrał również Hieronim Bartkowiak, prezes Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem, pod którą działają „Smoki”. Życzył on wszystkim rodzinnych świąt Wielkiej Nocy oraz spokoju ducha. Podziękował także rodzicom podopiecznych dzieci i młodzieży ze „Smoków” za zaangażowanie w przygotowanie spotkania, a także przekazał dobre wieści – gmina stara się o pozyskanie terenu pod budowę nowej świetlicy wiejskiej.

Wielkanocne spotkanie rodziny „Smoków” to również wielkanocne prezenty. Te, za sprawą sponsorów, trafiły do rąk podopiecznych Koła Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Smoki”.

  Trzy medale Oli Nowak z Wodnika na Termach Maltańskich

Zostaw komentarz