||

Miał już pętlę na szyi. Uratowali go śremscy policjanci

Fotka
Policjanci ze śremskiej patrolówki sierż. Mirosław Feliczak i sierż. Michał Piorunowski w samą porę znaleźli mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo / fot. KPP Śrem
Co o tym sądzisz?
+1
2
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Sierż. Mirosław Feliczak i sierż. Michał Piorunowski w samą porę znaleźli mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Desperat miał już pętlę zawiązaną na szyi.


Berdychowski Wv

Policyjna interwencja miała miejsce w piątek 22 marca. – O godz. 16.19, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że do zgłaszającej dzwonił jej partner, który jest sam w domu, pijany i groził, że się powiesi – informuje podinsp. Ewa Kasińska z KPP Śrem.


Tydzień w kółko
Tydzień w kółko
Śrem Nasze Miasto 320x320 Komórki

Dyżurny na miejsce wysłał patrol policji w składzie sierż. Mirosław Feliczak i sierż. Michał Piorunowski.

– Kiedy zauważyli mężczyznę, to ten stał na krześle pod zadaszeniem przy budynku mieszkalnym i na szyi miał już założoną pętle zrobioną ze smyczy, której drugi koniec przymocowany był do konstrukcji dachu. Po posesji biegał duży pies, a mężczyzna krzyczał, aby policjanci się nie zbliżali. W związku z tym sierż. Mirosław Feliczak rozpoczął negocjacje i starał się przekonać mężczyznę, aby ten nie robił sobie krzywdy. W tym czasie sierż. Michał Piorunowski niezauważony obszedł posesję, a następnie uniemożliwił mężczyźnie zeskoczenie z krzesła.

– przebieg interwencji relacjonuje oficer prasowy śremskiej policji.

Sytuacja nie była łatwa. Pijany mężczyzna, który groził odebraniem sobie życia, był agresywny, szczuł mundurowych psem i stawiał opór.

  Prognoza pogody dla Śremu na weekend 19.04-21.04

Ostatecznie udało się go okiełznać i trafił on pod opiekę specjalisty.

Zostaw komentarz