Konkurs Policyjny Zespół Szkół Specjalnych (7)
Tu wygrał każdy z uczestników konkursowej zabawy / fot. M. Czubak
  • Home
  • Aktualności
  • Tu wygrał każdy: mały i duży. Konkursowe zmagania z policją w ZSS w Śremie

Tu wygrał każdy: mały i duży. Konkursowe zmagania z policją w ZSS w Śremie

Co o tym sądzisz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Policjanci ze Śremu często tam goszczą, bynajmniej nie na interwencji. Goszczą tam, bo lubią. Zresztą, jak tu nie lubić tych wspaniałych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Śremie, którzy co rusz potrafią czymś zaskoczyć.


Berdychowski Kwiecien2 2024

I zaskoczyli znów. Swoją pomysłowością. To właśnie za sprawą tych dzieci funkcjonariuszki KPP Śrem na czele z komendantem Jądrzakiem i Sierżantem Pyrkiem, zjawili się w miniony piątek w szkole, by wręczyć maluchom nagrody i wyróżnienia za świetnie zaprojektowane policyjne lizaki. Te nieodzowne atrybuty policjanta drogówki tak się spodobały komendantowi, że ten zapowiedział, że chętnie je wykorzysta i wręczy swoim podwładnym z ruchu drogowego.

I chociaż był to konkurs, to nie chodziło o to, aby wyłonić najlepszych, aby dzielić dzieci, szczególnie te dzieci z naszej śremskiej „Trójki”. Zatem doceniono każdego.Każdy z uczestników konkursowych zmagań, bo były dwa konkursy, wyszedł z nagrodą. W pierwszym wspomnianym już, nagradzano za projekt policyjnego lizaka, drugi dedykowany był starszym uczniom, a dotyczył hejtu i wyrozumiałości.

Drobne upominki, wyróżnienia oraz dyplomy wręczali Bartosz Żeleźny, przewodniczący Programu Bezpieczne Miasto oraz Sławomir Jądrzak, komendant KPP w Śremie.

Szkolną brać ZSS w Śremie odwiedził także chyba najbardziej ulubiony przez wszystkie dzieci policjant – sam Sierżant Pyrek i to on wywołał najwięcej uśmiechu i radości na twarzach tych wspaniałych dzieci.

Zanim jednak milusińscy z „Trójki” otrzymali upominki za konkursowe zmagania, sami dali pokaz swoich umiejętności – tym razem wokalnych i tanecznych. Zaśpiewali piosenkę o sygnalizacji świetlnej.

Zostaw komentarz